Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, véleményét szeretném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, véleményét szeretném, a párom viselkedésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Miért van,hogy nem lehet a párommal beszélni arról,hogy részéröl és részemröl is ,hány szexuális kapcsolat volt mielött megismertük egymást,azt mondta nem akarja tudni a mi volt mielött találkoztunk,és ő sem akar semmit beszéni ,ha faggatom megsértödik,miért zárkozik el ennyire a témátol?
2012. júl. 8. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert rosszul esne neki hallani ki kúrt előtte ,hányszor, és hogyan.
2012. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem akarja én nem mondom el,de én tudni szeretném,az ö részét.
2012. júl. 8. 10:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez pont nem így van. Ha nem akarja, nem mondja el. Ennyi.

Miért akarod tudni?

2012. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg 50-en, vagy ha kevésbé szerencsés vagy, 100-on fölüli számot mondana, és ez kockára tenné a kapcsolatotokat.
2012. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki kíváncsi... gondolom szeretne fiatalon tartani.
2012. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. Nem szeret ilyesmiről beszélni, és idegesíti a faggatózásod.

2. Nem akarja a te szexuális kapcsolataidat sem számon tartani, és az egyoldalú "kibeszélés"-nek semmi értelme (meg amúgy sincs, mi változik ettől?).

3. Nem akarja, hogy később esetlegesen baj legyen belőle (féltékenység, összehasonlítás, szebbek vagy jobbak is voltak nálad az elődök között stb.).

4. Szégyell valamit (túl sok partner, egy éjszakás kalandok, netán prosti(k)).

2012. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem tartozik rád. Az az ő magánügyük volt. Kifejezetten örülnék, ha a párom nem akarna ilyenről beszélni, mert ez azt jelenti, hogy a következő kapcsolatában meg engem nem beszélne ki.
2012. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez jól működő párkapcsolatban nagyon, de nagyon kevés olyan dolog van, amiről nem lehet beszélni -másképp fogalmazok: jobb nem beszélni- a feleknek.


A kinek hány szexuális kapcsolata volt az pont az egyik a nagyon kevés közül.


Egyrészt haszna semmiképp nincs ha ezt megosztjátok egymással -hisz mi is lenne-, viszont károkat lehet vele okozni. Ami pedig ennél is fontosabb: ehhez semmi közöd, ahogy neki sem a te kapcsolataidhoz.

2012. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért neked konkrétan hány partnered volt, hogy így el akarod mondani?
2012. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem akarom mindenáron csak nagyon furcsán reagál,nagyon mérges lesz,5éve vagyunk együtt,most kérdeztem meg harmadszor a dolgot,tehát nem nagyon zaklatom,ezzel,csak nem értem,a miértet,de kösz a válaszokat.
2012. júl. 8. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!