Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnátok ajánlani ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok ajánlani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nyugat Sajgótarjánban nőttem fel, leginkább az utcán csavarogtam, mert az dzsukel hely. Csavarogtunk sokat de nem voltam lusta, fociztunk a pályán a sulinál néha. A tesók jó arcok bármire rávehetők, bunyóban nem volt hozzánk fogható. De amikor megütöttem egy srácot a nagymutter megijedt és azt mondta: elég volt fiam nyomás a Rózsadomb. Mondtam neki nagyi nemár de összepakolt és az ajtó nyitva állt. Addot egy puszit meg a MÁV jegyet és azt mondtam jólvan legyen. Fura volt a vonat, leszartam hisz ez a Rózsadomb. Most itt vagyok. Mit lehet itt kezdeni?

#Rózsadombra jöttem #Kovács Vili #Karcsi egy stréber
2014. ápr. 8. 21:38
 1/3 viktorvarga ***** válasza:
ne halgass több mr.bastat,es ne kabitoszerezz:)
2014. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Szedj fel két bigét magad mellé és kezdj el énekelni. Egy tarjáni tes'vérnek már bejött.
2014. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Egy meseszép válasza:
Én vidéken lakok, és rózsadombra járok suliba. A gyerekkor tényleg a bunyóról, csínyekről szól, mi ugyan ilyeneket itt is megcsinálunk.
2014. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!