Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon Fontos! Na szóval:3év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Fontos! Na szóval:3év 8hónap aminek a vége sok veszekedésel telt, véget ért a kapcsolatom! Nagyon szerettük vagyis még mindig szeretjük egymást! Rossz nélküle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2és fél hónapja ért véget!

Mostanába kb 1 hete beszélgetünk, telefonon, msnen!

Ma lejött hozzánk, megölelt, megcsokolt, én meg hagytam!

Én beprobálkoztam nálla, hogy probáljuk meg mert nagyon szeretem, ő mondta hogy nem tudja, aztán másik szavába nemet, aztán megint nem tudja!Nekem nem stimmelnek ezek a kételyes válaszok!

Nekem ő az életem értelme, csak az a sok veszekedés nem tetszett!

Lehet van neki olyan aki tetszik, én meg csak egy pótlék vagyok, akit teljesen mégsem akar lerázni hátha az a kapcsolat nem jönne össze, de ez csak egy bennem fel merülő gondolat!

Kiszeretnék vele békülni, de többen mondták, hogy lehet ha lenne valakim féltékeny lenne és visszaakarna szerezni, hát nem tudom!Vagy erre gondoltam hogy beadom neki hogy van valakim,vagy pedig közömbös leszek vele, és azt mutatom mint akit nem érdekel!Hisz nem akarom hogy játszon az érzelmeimmel.

Ő most szabad ember kiéli magát és azt gondolja én úgy is várok rá de nem, én nem akarom hogy ezt hidje, majd amikor megunja a magányt meg kibékülünk!Elég bonyolult történet!de segítsetek légyszi!

Egyébként 17/L ő 22/F


2010. jún. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
TANULJ MEG HELYESEN ÍRNI!
2010. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pároddal MINDIG lesznek viták, mivel nem vagytok egyformák, és ez így jó. Néhány vita után úgy gondoljátok, meg tudnátok ölni egymást, de pár nap (rosszabb esetben pár hét) múlva rájöttök, hogy nem tudnátok egymás nélkül élni, ezért kibékültök. Ez az élet rendje, fogadd el.
2010. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nyelvtan fakultáció!!Első,pszt!!

Közel 4 év,gondolom ő neked az első(remélem:)).Túlságosan ragaszkodsz pedig nem kéne,mert ezzel csak azt éred el,hogy egy esetleges békülésnél,még rosszabb pozícióban leszel.Szerintem te szerelmes vagy,ő meg nem és ezt használja ki.Valószínüleg csak szexet akart,ennek"köszönhető" a csók.A helyedben felvetném,hogy ne járjatok csak néha szexeljetek és ha benne van,akkor kidobnám!:D Mert,tuti,hogy igent mond.

2010. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő már mondott valami olyasmit hogy ő azt nem akar!
2010. jún. 25. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

jó ötlet beadni, hogy alakul nálad valami, de maradj annál, hogy alakul, és ne azt mondd, h szexelsz valakivel.

nekem ez bevált, majd megőrült,kibékültünk azóta.

2010. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!