Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Iskolát váltottam, és a régi osztályomban volt egy fiú, akibe szerelmes voltam...

Két évig sírtam, ha más lányt fűzött, két évig boldog voltam, ha hozzám szólt, egy évig padtársa voltam, az volt életem legszebb éve, de mégis fájó...

De a tanárok miatt muszáj volt váltanom, 1 hónapja vagyok az új helyen, de mindig rágondolok, a fiúk körbe vesznek, de én csakis rá gondolok, és már két éve, ha álmodok, mindig benne van....És most egy hónapja, főleg a mai álmomban állandóan van valami szerepe....Róla álmodom valami baromságot, hogy újra találkozom vele,aztán felébredek, eldöntöm, hogy ha elalszom nem lesz az álmomban, aztán megint elalszom, akkor az életemet menti meg, meg nézem a korcsolyapályán (és ez megtörtént) aztán sírok a fürdőszobában, aztán felmegyek egy hegyre, és a nevét ordítom, és azt mondom szeretlek, és a végén te vagy az igazi, meg mindenféle hülyeség, végül zokogva felébredek.... Ne haragudjatok, hogy ez hosszúra nyúlt, de félek.... Nagyon szeretem, de többet nem látom... Most mit csináljak? A válaszokat előre is köszönöm!:)


2014. ápr. 9. 08:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Vedd fel vele a kapcsolatot, kérj valamilyen segítséget tőle, amit biztosan tud (nem baj, ha te is tudod a választ, csak kerüljetek kapcsolatba).
2014. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a gond, hogy nincs meg a telefonszáma, az email címe, többé nem tudok vele találkozni....
2014. ápr. 9. 09:20
 3/6 anonim válasza:
Facebook...manapság már mindenkinek van..
2014. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem jelöl vissza...Megválogatja....Tehát olyan, mintha nem is lenne neki...
2014. ápr. 9. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vissza sem igazol, nem vagy nála téma. Ez van. Vagy hajts rá te. Nem ciki ha egy lány kezdeményez. Csak ne te szedd fel, de nyisd fel a szemét. Ha arra sem reagál akkor ez egyoldalú és el kell engedned. Mert ha rá koncentrálsz nem veszed majd észre azt akit érdekelsz és felérne vele.
2014. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nem tudok vele beszélni többet, ez a probléma, pedig mennyire szeretem!
2014. ápr. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!