Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívtam randizni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam randizni, de nem értem ezt a mondatot miez?

Figyelt kérdés
elhívtam egy Egri lányt randizni, elég messze lakunk egymástól, mert én pesti vagyok, na de mindegy nem ez a lényeg hanem egyből rávágta, hogy benne van viszont oda biggyesztett egy mondatot, hogy feltétlen randi címszó alatt kell futnia? és még utána írta, hogy de benne van, nem igazán értem ezt a címszós dolgot :D wtf?
2014. ápr. 9. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt hogy ne randinak vegyed,hanem ismerkedésnek.
2014. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt nem igazán értem :D , de biztos velem van a baj
2014. ápr. 9. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek az Egri lányok... Nem igazán akar veled randizni, ez a helyzet. De a találkozást nem veti meg.
2014. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha valaki nekem elmagyarázza ezt az egészet mertén rohadtul nem értem akkor megköszönöm, randizni hívtam el.. nem ismerkedni :D
2014. ápr. 9. 18:30
 5/7 A kérdező kommentje:
bár, az majdnem ugyanaz... mind1 hagyjuk
2014. ápr. 9. 18:31
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
100%

Találkoztál már vele? Ha nem, érthető hogy nem akar még ennyire sem "elköteleződni". Kérdezik majd a barátnői, hol volt, és nem akarja azt mondani, hogy randiztam egy idegennel.

Ha meg igen, akkor valószínűleg nem tettél rá túl mély benyomást, de azért bír téged - ebben az esetben nagyobb kihívás, hogy elcsábítsd.

Azt pedig, hogy egri, kis e-vel kell írni az -i képző miatt ;)

2014. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak azt jelenti, hogy egyelőre csak ismerkedni akar, és nem egyből randizni. A kettő nem ugyanaz.
2014. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!