Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen oda vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen oda vagyok egy lányért és járni akarok vele. Már párszor elhívtam bulikba, de sosem jön el. Mért van ez? Szerintetek ha túl sokszor ráírok a fészen és elhívom attól nem sokal be valaki?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban találkoztunk. Elég beszédes volt akkor.

Nem nagyon vannak közös barátaink, így nem sanszos hogy egy másik buliban összefutunk.

Ez a csaj eléggé visszafogott, többnyire a barátnőivel jár el. Fiúval alig látni beszélni.



#randira hívás #elhív randizni #elhívom
2013. jan. 19. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld nem buliba hívni, csak valahová beszélgetős helyre. Ha oda sem megy, akkor világos, hogy nem jössz be neki.
2013. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne bulikba hívd el.
2013. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Aurora91 válasza:
Saját tapasztalatból tudom, hogy ha a lány folyamatosan visszautasít, akkor ő nem érez hasonlóan. :/ Elvégre ha tetszenél neki, akkor minél több időt próbálna veled tölteni... Bár az is lehet, hogy csak nagyon-nagyon félénk.
2013. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lányok, hogy van ez? Ha valaki elsőre nem tetszett annyira, azért még elmennétek vele randizni ha elhív, vagy inkább kizárt hogy elmentek?

Mire gondoltok ha egy ilyen srác hívogat, imponál vagy inkább irritál? Illendő elhívogatni?

2013. jan. 19. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg elhívni máshová, lehet, hogy nem az a bulizós típus, vagy a szülei nem engedik. Az pedig, hogy elmegy-e veled annak ellenére, hogy esetleg először nem jöttél be neki, nagyban egyénfüggő.
2013. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!