Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy buliban ismerkedtünk meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban ismerkedtünk meg, elhívtam randizni, többi lent?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam egy házibuliban, ott megismertem egy nálam pár évvel idősebb lánnyal. Tök jól elvoltam vele, csókolóztunk is, megadta a számát.

Mindenképp fel akartam másnap hívni, de aztán véletlenül összefutottunk.

Megkérdeztem, akar-e találkozni, azt mondta, lehet róla szó, de nem volt valami túl lelkes közben...mondjuk zűrjei vannak otthon, lehet ez volt az oka?

Szerintetek lehet ebből valami?


Köszi

21F


2014. febr. 1. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

lehetett a rossz hangulata az oka

találkozzatok és kiderül, hogy lehet-e belőle vmi

2014. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már sokszor jártam úgy, hogy egy buliban jól elvoltam egy lánnyal, számát is megadta, és "még szép, hogy később találkozunk" stb...

De másnap valóban csökken a lelkesedés, sőt jön a kifogások hada, majd az esetek többségében nem lesz semmi.


Nem kell ledöbbenni az ilyeneken, egyszerűen rengeteg olyan lány van, aki kicsit spiccesen sokkal ismerkedősebb kedvében van, mint "alapesetben". Ha egy hét után se sikerül találkozót "kierőszakolni", akkor hagyd a fenébe.


26F

2014. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


utolsó: sajnos nekem is sok ilyen negatív tapasztalatom volt, de ez a lány valahogy különb mint az eddigiek, és nagyon bejön..:/

2014. febr. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!