Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy férfi vonzónak talál egy nőt, de nem szeret belé hosszú ismeretség után sem?

Figyelt kérdés
Azonban továbbra is vonzónak találja őt. Ezenkívül nem hinném, hogy a belső tulajdonságait egyáltalán ne értékelné. Soha nem jártak együtt, de már jó ideje ismerik egymást. Mi hiányzik ilyenkor a szerelemhez? Meg lehet ezt egyáltalán fogalmazni, vagy pedig nem kell agyonfilozofálni, és el kell fogadnia a lánynak, hogy a fiú bár mindig is vonzódott hozzá, de sosem szeretett belé?
2014. ápr. 9. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha úgy akarom, ki tudom védeni, hogy beleszeressek valakibe. Megtanultam, hogyan kell ezt, mert megfigyeltem magamon, hogy mikor szerelmes lettem, hogyan alakultak ki az ilyen érzések. Lehet Ő is ilyen? Talán nem gondolja, hogy lenne nálad esélye és inkább kímélni próbája magát - ami érthető is lenne.
2014. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerelem nem más, mint az agyban lejátszódó biokémiai folyamatok. :)))
2014. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embert találhatunk vonzónak, ahhoz nem kell semmi, sok emberről meg tudjuk állapítani, hogy vonzó, nagyon jól néz ki, és emellett mint embert is kedvelhetjük, de ez még nem jár együtt azzal a bizonyos szikrával, amikor megbolondulnak a hormonok és egy érintéstől libabőrösek leszünk. Ez nem így működik, hogy valaki nagyon tetszik és a belső tulajdonságai is vonzóak, és akkor törvényszerűen bele szeretünk egy idő után.
2014. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vonzónak találást is lehet úgy érteni, hogy a többség szépségideáljának megfelel, de nekem nem az esetem.
2014. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!