Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Nem tudom elhinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Nem tudom elhinni, hogy valaki majd a hibáimmal együtt elfogad és szeretni fog! Más is érez/érzett így?

Figyelt kérdés

Semmi önbizalmam nincs, főleg kisebbkori mmeghurcoltatások miatt...pedig állítólag már nem vagyok csúnya, sőt szokták mondani (nem családtagok, nem csak ismerősök) hogy szép vagyok, és vannak férfiak akiknek tudom hogy tetszem...ennek ellenére nem tudom elhinni, hogy valakit ne zavarjon egy "komoly" kapcsolatban (értsd: nem csak ágyba vinni akar), hogy túl nagy az orrom (szeplős is), hogy sokszor karikás a szemem, hogy a hajam mindig szétcsúszik (bármit csinálok is vele), hogy viszonylag hülye alakom van (kövér azért nem vagyok), ilyesmik...és most megint, hogy érdeklődik utánam egy olyan fiú, akivel lehetne is valami, az kínoz, hogy nem tudom elhinni, hogy esetleg tetszek neki...hiszen jól néz ki és sokkal szebb lányokat is megkaphatna! :( A belsőm miatt nem aggódok, mert aki ismer aszerint intelligens, kedves, sok téren tehetséges és koromhoz képest "túl" értelmes vagyok (hé, én csak idéztem). Nem akarok beképzeltnek tűnni, de szerencsésnek érzem magam hogy mások így vélekednek rólam és szeretik a társaságomat...ez boldogít. De a külsőmmel nem tudok megbékélni. És így nem tudok belegondolni egy párkapcsolatba se...mindig azt gondolom hogy biztos azok a férfiak, akiknek tetszem, nem néztek meg elég jól. :O Nagyon ingerszegény környezetben élek, kevés a visszajelzés, ez is rátesz egy lapáttal a problémára...


Hogy küzdjem ezt le? Hogy tudnám elfogadni magam? El vagyok keseredve. :(

18L



2014. ápr. 9. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Küldj képet privátban, itt általában megmondjuk a tutit.
2014. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Mr. Truth ***** válasza:
76%
Haaat... Vagy kiposztolsz ide egy képet és tizperc alatt nullárol kétszázon lesz az egod és a privát üzenetek száma vagy küldesz nekem privátban és körbeudvarollak :)
2014. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
nekem is küldhetsz,ha gondolod:)
2014. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el kelleni fogsz.CSak lazulj el.
2014. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz szépségedről képet privátban, akkor én is megmondom a tutit.
2014. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés alapú önbizalom hiány, kicsit a múltadat kellene rendezned, és aztán magát az életfelfogásodat. Aztán lenne miről beszélgetni.
2014. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Szöszi lány ***** válasza:
Nekem csak a családtagjaim mondják, hogy szép vagyok :D Szóval egy szavad nem lehet :D Amúgy meg a külső csak egy dolog, pár év múlva majd megérted (vagy nem), hogy ez nem számít egy normális párkapcsolatban.
2014. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem,szóval tudom miről beszélsz.Megoldani még én sem tudtam soha,de neked könnyebb dolgod lesz lányként,mert a srácok segítőkészek eléggé ebben.Persze nem a macsó,bunkó gyerekek,hanem az értelmesebb fele. :)

Igazából nagyon nehéz ez a dolog,nekem még komplikáltabb a helyzetem a tiednél is,szóval nem tudom. :/

22/F

2014. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Rossz hírem van! Már írtam ki "csúnya vagyok?" jellegű kérdést, és küldtem képet kb. 50 fiúnak, de azt írták, nem vagyok csúnya, valaki átlagosnak, valaki kifejezetten szépnek talált. De egy kép mint tudjuk nem sokat ér. :)
2014. ápr. 9. 21:54
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Olvasgass önismeret témában :)
2014. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!