Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem veszi komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem veszi komolyan a betegségem. Ez nekem nagyon rosszul esik. Mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés
4 hónapja bulímiám van de a barátom nem veszi komolyan
2014. ápr. 10. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkérted, hogy olvasson utána? Elmagyaráztad neki mi ez, és milyen súlyos következményei lehetnek?

Ha igen, és még mindig nem hajlandó komolyan venni (ez egyébként miben nyilvánul meg?), akkor szerintem keress magadnak egy érettebb társat.

2014. ápr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mit jelent a ti esetetekben az, hogy nem veszi komolyan? Akár az is lehet, hogy el akarja terelni a figyelmed a betegségről, de nem ismerem se a helyzetet, se titeket.
2014. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez miben nyilvánul meg?
2014. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akármennyire is el akarod terelni valaki figyelmét egy betegségről, azzal akkor is foglalkozni kell. Legalább beszélni róla, hogy mi van, mit lehet tenni stb.
2014. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kimaradt: Nekem is van egy betegségem és nem gáz beszélni róla, de én is utálnám, ha nem érdekelné a barátnőmet(ha lenne).
2014. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!