Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Szerintetek megéri még próbálkozni vagy reménytelen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy évvel nagyobb mint én (17 éves) és nagyon bejön. Szoktunk beszélgetni facebookon, majd személyesen is fogunk találkozni, de az sem most lesz. Azt mondta hogy szeret velem beszélgetni, de mindig én írok rá. A srác nagyon népszerű, én nem annyira.

Az is probléma hogy eléggé messze lakik és nem is járunk egy suliba. Ha össze jönnénk akkor megoldható lenne hogy én menjek hozzá vagy ő jöjjön hozzám.

Szerintetek mit tegyek most? Hagyjam békén vagy még próbálkozzak?



2014. ápr. 10. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg csak te írsz rá, most egy ideig hagyd, ha hiányzol neki, majd keres, ha nem, nem vesztettél sokat.
2014. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
adom az előzőt
2014. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne te írj rá.Várd ki,míg ő ír neked!
2014. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!