Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is reménytelen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is reménytelen ez az egész?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves srác, akiért odáig vagyok,az önértékelésem és az önbizalmam viszont kb a 0-val egyenlő.Mások azt mondják hogy nem vagyok csúnya, nem is a kinézetem miatt van ez első sorban.. Valamiért úgy érzem, hogy mindenki jobb nálam minden értelemben és, hogy esélyem sincs nála. Pedig a barátaim azt mondták hogy szerintük igen, mert sokszor néz, én viszont annyira zavarban vagyok hogy kb sosem nézek rá. Általában mindig odajön közös órák után beszélgetni kicsit, de akkor úgy érzem hogy bunkón válaszolok,annak ellenére hogy nem szeretnék, nagyon zavarban vagyok. A barátnőimhez, akiket szintén ismer pedig sosem megy oda. Ők folyton azt mondják hogy ezt is el fogom cseszni ha így folytatom. De szerintem esélyem sincs nála, vagy ha volt is már elcsesztem, mert egy ismerősöm mesélte hogy a barátnője teljesen bele van esve a srácba, de a srác mást szeret. Szóval már biztosan van valakije, főleg hogy tegnap egy nagyobb társasággal voltunk városban és a barátaival beszélgetett arról hogy ő már megvette nőknapjára az ajándékot. Ebből viszont mi más jöhetne le, minthogy van barátnője? Olyan rosszul érzem magam. Mit tegyek, hogy magabiztosabb legyek, és hogy legyen egy kis önbizalmam? Szerintetek is reménytelen ez az egész?


19/L


2014. márc. 8. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy ezt elolvassam az reménytelen.
2014. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ah fel kéne turbóznod az önbizalmadat,mert így mindent elfogsz szúrni mindenkivel. lehet ennek a pasinak is bejössz,de ilyen hozzáállással...tényleg foglalkozz ezzel,biztos vannak erről szóló könyvek stb,nem tudom,de a ha nem is lenne reménytelen, a viselkedéseddel azzá teszed.
2014. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!