Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi viszi rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi viszi rá a fiús lányokat hogy fiúsak legyenek?

Figyelt kérdés
Miért nem akarnak lányo(sa)k, nőiesek lenni?

2014. ápr. 10. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én csak ilyen csajjal jönnék össze és csak ilyen lányokra nem húzom a szám, mint Erick Sermon a pop ribikre (uhhh, csá!) :DD Egy barátnőm volt eddig (jó, nem kell röhögni, én is tudom, hogy csicska), egy deszkás lány. Nagyon bejött, ahogy öltözik. Meg, hát, hogy ilyen hobbija van. Oldalzsebes thug gatya, kapucnis pulcsi, adidas superstar. :) Amikor megláttam először, elsóhajtottam magam csak :D (és bevált, ő szedett fel... szeretnek fönt :D) Olyanok voltunk, mint két tojás. Fú de bírtam. Nagy kár, hogy kidobott.
2014. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

24 év tapasztalata, hogy sehol sem tűntem fel így. Kivéve annak a személynek, aki 10 éve így szeret, ahogy vagyok.


Nem néznek meg, beleolvadok a tömegbe. Tökéletes.

Max pár plázap*csa, és őket szerető hímek mondhatják, hogy "ezmeghogynézki" de hát az meg kit érdekel.

2014. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok buta válasz... mi az hogy lázadás???-ezen röhögnöm kell.

Én itt vagyok, 19 évesen és a mai napig inkább fiús vagyok mint csajos viselkedésileg. Én így érzem jól magam, sokkal jobban kijövök a fiúkkal mint a csajokkal, ezért még kisebb koromban az ő társaságukat szoktam meg.

Nekem pl nincs idegem a lányok folytoni siránkozásához... meg a folytonos buta vásárolgatásokhoz.

Pl szabadidő programot is inkább egy fiúsabbat szeretek, beülni a haverokkal meginni egy sört, beszélni egy jót, nevetni. :)

2014. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sőt, még a mai napig is ilyen atitűddel is odáig vannak értem a fiúk :), és tudok találni magamnak párt, aki szépnek tart és elfogad.
2014. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A viselkedésre vagy a külsőre gondolsz? Arról nem tehetek, hogy sok fiús tulajdonságom van, ez van, ez vagyok én, nem akarat kérdése. Külsőre azért szeretek lazábban öltözködni, mert szép az arcom és jó az alakom és így is épp elegen megnéznek. Eleve azt szeretném, hogy elsősorban emberként tekintsenek rám a pasik és max. másodlagosan nőként. Nem akarok minden hímneműnek tetszeni, csak annak az egynek akit szeretek, ő meg úgysem a ruháimat nézi. Fontos számomra, hogy a fiú barátaim, ismerőseim abszolút magukkal egyenrangúnak érezzenek, nem akarom, hogy rám csorgassák a nyálukat, nem a külsőm miatt akarok szeretve lenni.

Én azokat a nőket nem értem akik minden nap miniszoknyában meg magassarkúban vonulnak. Kinek, minek?

2014. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

hát bizony ilyen az igazi döngetni való cicababa (jobb oldali):


[link]

2014. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én 13 éves vagyok, és jobban szeretem a laza farmerokat mint a csőgatyát, sokkal kémyelmesebb, emellett egy hosszú póló, valami tornacipő, ékszereket sem szeretem annyira. Csak valami szolíd fülbevaló néha, meg bőrkarkötő. Inkább sötét színeket hordok, bordó, sötétzöld, fekete. A rószaszín meg a lila irritál. Viselkedésre sem vagyok lányos, nem sikongatok minden szaron, nem nevetgélek hülyén, jobban szeretek a fiúkkal lenni. Két fiú tesómmal nőttem fel. Egyébként deszkázok, és jobban szeretem a hiphopot mint a nyávogós

'vándájreksön'-t. Pedig anyám mennyire szeretett 'babázni' velem kiskormoba :D

2014. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!