Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aljas dolognak számít, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aljas dolognak számít, ha már párszor átvertem olyan lányokat akik naívak voltak, és ezt kihasználva úgy adtam elő magamat akár hónapokig, hogy Ők az igaziak?

Figyelt kérdés

Nagybátyám is ilyen volt világ életében, egyszer mondta nekem hogy "Mindig neked kell ravaszabbnak lenni, ha azt akarod hogy egy éjszaka alatt 2 csajjal is összefeküdjél, használni kell őket utána érdemes továbbálni"

13 évesen mutatott videón olyan lányokat akik piásan teljesen odadobták magukat Neki


17 évesen már én is arra hajtottam hogy ezt bizony jó dolog csinálni, erdei suliban idegen csajt úgy megvezettem hogy a tábor háta mögött, mutogatta magát sort nélkül

22F


2014. ápr. 2. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
ilyenek a roh.adékok... majd vissza kapod...
2014. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
kinem szarja le de most komolyan, ha szerinted rossz akkor hagyd abba ha nem akkor nem a te dolgod
2014. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de én nem lennék erre olyan büszke hogy egy gerinctelen, szánalmas majom vagyok akit a farka vezet és ezért kèpes átgázolni nőkön.....
2014. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre te is tudod a választ. Csak arra vigyáz, hogy nehogy egyszer a lányok legyenek "ravaszabbak". Muhahahahahahahahahahahahahahahha
2014. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkóság. Az hogy valaki olyan hülye, hogy félóra után belemegy a dologba, az meg is érdemli, de az, hogy valakinek hónapokig játszol az érzéseivel, az az egyik legnagyobb aljasság.
2014. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az Ő szemszögükből nézve, milyen rossz ez, de tekintve ahogy kiöltöznek hétvégente, meg bájolognak, az nekem egy ok arra hogy megpróbáljak valamit összehozni

Olyanokra vadászom, akik vonzanak, de nem mernék velük kapcsolatban lenni, hisz kitudja kivel lép még félre

2014. ápr. 2. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu, aki régóta ezt csinálja az pontosan tudja nem kell kérdezgetnie.

Vagy max. dicsekedni akar, de elég undorító módon adja elő magát.

2014. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a válasz benne van akérdésben
2014. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért nagy részük nem olyan naiv ám, mint hiszed... :)

viszont azzal a néhánnyal, aki tényleg elhiszi a hazugságaidat, nagy tahóság...

2014. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!