Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú , aki nagyon tetszik nekem és én is tetszek neki hisz ő maga mondta , smároltunk is és smárolás közben éreztem hogy nagyon vert a szíve , de nekem nem elég hogy ha csak tetszek neki, azt szeretném hogy belém szeressen :) Mit tegyek hogy még jobban vonzódjon hozzám ?

2014. ápr. 10. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd ki amid van.:))) Na komolyra fordítva ha tetsuel neki és tellik az idő szerelmes lesz beléd nem kell kapkodni várni kell még ő lép elvégre ő a fiú. Kifogja forrni magát
2014. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudom régi kérdés, de azért válaszolok.


Legyen elég ez, ne akarj többet!! Hidd el más lányok milyen szívesen lennének a helyedben, leginkább én! Én viszonzatlanul szeretek egy fiút. De tényleg őrülten szeretem és nemtudom szavakba önteni mit érzek. Gondolj bele nekem milyen jó lenne, ha ezt átélhetném vele. Else tudnám képzelni, hogy miközben csókolózunk neki annyira erősen verjen a szíve, inkább az én szívem verne, de annyira, hogy ott helyben szívrohamot kapnék az örömtől és az izgatottságtól. Én lennék az egész föld legboldogabb embere. Én nem akarnék többet! Nekem az is elég lenne, ha ezt megkaphatnám tőle amit te kaptál attól a fiútól. Nem kéne több, a helyedben én lennék a legboldogabb ember a világon, de tényleg nics az a boldogság amit akkor éreznék. Bár még soha nem voltam olyan boldog, szóval nemtudom milyen érzés lehet, de biztos nem találnák rá szavakat. De velünk nem fog ilyen történni soha az életben, szóval nem is álmodozom. Képzeld bele magad a helyembe, engem észre se vesz az a fiú, sokszor rám se néz, szóval már az is nagy öröm szokott lenni nekem amikor véletlenül rám néz. Alig szól hozzám, olyan vagyok neki mint a levegő, átnéz rajtam. Nekem meg ő az életem értelme, még ígyis. Akár az életemet is adnám érte. Mindennél fontosabb nekem!

Szóval...

Csak annyit mondok, BECSÜLD MEG!!! Nagyon becsüld meg, hogy ez megtörtént veled, és a többi majd alakul, ne akarj egyenlőre többet!! Örülj neki, és legyetek boldogok legalább ti!

2019. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amúgy meg ha annyira vert a szíve csók közben, akkor nem hiszem, hogy egyszerűen csak tetszel neki. Akkor ennél jóval többet érezhet, nemhiába vert a szíve annyira elmondásod szerint. :)))
2019. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!