Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha, abba a lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha, abba a lányba vagyok szerelmes amelyikbe a haverom?

Figyelt kérdés
Már régóta nagyon jó haverok vagyunk de egy lányba vagyunk szerelmesek én még nem mondtam el neki. De nagyon rossza hogy én bíztatom hogy sikerülni fog neki és én is szeretem azt a lányt . Nem szeretném elveszíteni sem a haveromat se a lányt ,de hogyha vele fog járni nem venném el tőle had legyenek boldogok .Még a lány sem tudja hogy szerelmesek vagyunk . De szerintetek mondjam el a haveromnak hogy én is szeretem a lányt ??? Nem tudom mit kéne tennem ha tudtok segíteni előre is köszönöm !!!
2014. ápr. 10. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha jó haverod, akkor összeültök (hárman) és átbeszélitek a dolgot. Legjobb az egyenes út.
2014. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond meg a haverodnak, ha a haverod, leáll.
2014. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd ki párbajra.
2014. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen mond meg neki hogy megküzdesz vele a lányért mert úgy nem tudnád elviselni. Ez így fair a haveroddal szemben és a lánnyal szemben is meg sajád magad fele is szóval hívd ki a lányért !
2014. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán haverok vagytok, akkor megbeszélitek, hogy egyikőtöké se legyen a lány. Utána elmentek buliba és szépen mindenki kerít magának csajt.
2014. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat átgondolom :-)
2014. ápr. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!