Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Rátok ez milyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Rátok ez milyen hatással van?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk az utcán rátok mosolyog egy lány kedvesen, még ha nem is a legszebb, kicsit jobb kedvre derít? Vissza mosolyogtok?

Vagy ha átengedtek valakit a zebrán mert kocsival vagytok és akkor mosolyog a lány? Minden vélemény/gondolat érdekelne.


2014. ápr. 10. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem mindenkinek nagyon jól esik egy pozitív visszajelzés, ha lány, ha fiú az illető!
2014. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rám egyszer egy kifejezetten szép lány mosolygott csak úgy mikor elmentünk egymás mellett, hát mit mondjak jól esett nem kicsit. :D
2014. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkire pozitív hatással van, kivéve azokra az ökrökre, akik röhögnek rajta. Imádtam azt a percet amikor egy szép (nem kicsit) lány köszönt, és rámmosolygott.
2014. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Zebrán amúgy is át engedem az embereket, elő fordul, hogy későn veszem észre hogy ott várakozik.

Ha ott mosolyog egy lány akk visza mosolygok, intek. De amúgy viszont nagyon zavarba tudok jönni tőle:) pirulok mint napon az eper. Képzelj el egy magas, mackós alkatú, nyuszifogú szőke srácot egy tizen éves tini lányként viselkedve:D

2014. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már erről a jelenségről.Érdekes,érdekes.

Velem ilyen nem történt.De ettől még létezhet ilyesmi természetesen.

2014. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abszolút pozitív hatással lenne rá, mint ahogy az volt is már pár alkalommal. Általában vissza szoktam mosolyogni néha csak ösztönösen is.
2014. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyilván! miért, téged lehangol ha rád mosolyog egy jóképű fiú? még ha nem is olyan jóképű.
2014. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos jólesne, de még nem történt ilyen.
2014. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem történt velem ilyen, de biztos, hogy feldobná a napomat
2014. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy. Noname ember, kiről semmit se tudok, miért is lenne rám hatással?
2014. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!