Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, észreveszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, észreveszitek, ha valaki aki egy kis hatással azért gyakorolt rátok, már nem fut utánatok?

Figyelt kérdés

Lányok, észreveszitek, ha valaki aki egy kis hatással azért gyakorolt rátok, már nem fut utánatok?

Tehát ha valaki kitartóan "üldöz" titeket, már már igazi nőnek érzitek magatokat, még szinte sosem volt ilyen... aztán hopp, leáll.

Ezt észre szoktátok venni?


2014. febr. 4. 13:20
 1/4 anonim válasza:

Nem hinném,hogy bárkinek is feltűnne ha a zaklatója eltűnne!

:D Viccet félretéve,ha valakinek feltűnik,hogy más intenzíven érdeklődik utána aztán eltűnik,szerintem feltűnik! Az már más kérdés,hogy ez érdekli e vagy sem! :D

2014. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ ő milyen hatást gyakorolt rám

ha már szó szerint zaklatott és folyton üldözött, menekültem tőle, akkor örülök hogy végre megszabadultam


ha egy kicsit is érdekelt az illető, persze, hogy észreveszem, de nem különösebben fog érdekelni a későbbiekben, ha már nem foglalkozik velem


mivel ha udvarol, és tetszik, akkor adok neki esélyt már elsőre. nem váratom évekig.

2014. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát, a "zaklató" kategóriát most zárjuk ki. És tegyük fel, tényleg gyakorolt valamilyen hatást rátok az illető
2014. febr. 4. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik azt, aki fut utánuk. Viszont szeretik a férfiakat(!), akik megmondják,hogy mit akarnak és nem bújnak el mint egy nyuszi. Neked is jobb lesz, ha tisztázod,hogy kellesz-e neki. Sok sikert:))
2014. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!