Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, normális a barátnőm?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején egyszerűen csak sokat bújt ha megjött neki, meg kicsit bágyadt volt.

Egy év telt el, elég sok szaron mentünk már keresztül, de valami változott.


Mostanában ha megjön neki nem bágyadt és bújik, hanem semmire nem lehet megkérni, folyton nyafog, mint egy 50 éves klimaxos öregasszony, és engem hibáztat mindenért.


2014. ápr. 10. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Kerüljétek el egymást, mikor megjön neki. Sajnos sok nőre ilyen hatással van ez a hormonváltozás.
2014. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, én is borzasztó vagyok olyankor. veszekedős.

pedig amúgy a türelem szobra vagyok.

szerencsére ilyenkor a legtöbb férfi megérti, mi van.

2014. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális.Ha tanultál biológiát tudod,hogy hormonváltozások vannak a szervezetében és ilyenkor hisztisebb lehet.Nőként elismerem,hogy nem jó,és van, hogy nem jogosan akadunk ki,de sajnos ezt nem mindig nézzük. Az sem meglepő, hogy másként viseli, előfordul az ilyen.
2014. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!