Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy így érzem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzem? Hogyan változhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ugye van ez a dolog hogy szeresd magad és akkor fognak mások is szeretni. De nekem nagyon elegem van magamból. Sok barátnőm van és vágyok egy barátra mert még sose volt, csak kavarás amiből nem lett semmi..és ha rólam van szó tényleg mindig közbe jön valami, vagy egy másik lány stb. vagy ha nekem tetszik EGY KICSIT IS valaki, figyelmen kívül hagy és ez annyira rossz, pedig lenne jelentkező csak nehezen tetszik meg valaki(nem csak külsőleg!!). Maga az egész személyiségemet se szeretem mindig ezt hallgattam hogy majd lesz vki, stb..de sose lesz és nem akarom hogy felébredjek 25 évesen hogy még senkim sem volt.. de nem divatból szeretnék alapból olyan boldogtalannak érzem így az életem, és irigylem azokat a fiatal lányokat akik boldogan vannak a barátjukkal..és annyira rossz mert nem tudom, szerintem én nem vagyok elég jó annak akivel én szeretnék lenni.. akiknek meg bejövök olyan fiúk akik szeretnek papucsok lenni a lányoknak és ez felidegesít ..valaki legyen határozott hogy mit akar.:/ meg szinte most az összes barátnőm randizgat vkivel és olyan rosszul érzem magam ettől, és olyan mintha magamban azt kívánnám hogy ne jöjjenek azokkal össze mert akkor biztos ez lesz az összes bnőm közt a téma h ki mit csinál a pasijával és egyedül maradok..és szégyellem hogy ezt így gondolom, és én is annyira vágyok erre.. de elmehetnék randizni fiúkkal de miért menjek el egy olyan sráccal akihez nem kötődök semennyire sem?:/ +már nem tudok őszintén örülni a bnőim boldogságának vagy fiúzásainak mert belefáradtam hogy mindig én örültem az ő sikereiknek de velem nem történik semmi:( és nem tudom hogy hogy változtathatnék ezen hogy ne így gondoljam, és hogy pozitív lehessek, és ne keressek görcsösen valakit...Csak abból is elegem van hogy egy bnőm mondjuk bejelöl egy srácot egyből sikerül neki, ha velem fordított esetben van az a csávó le se szar..

17L (pedig nyitott , barátkozós lány vagyok)


2014. ápr. 6. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzáteszem nem a páwákra bukok. az átlagos fiúk tetszenek mivel átlagos lány vagyok
2014. ápr. 6. 22:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Na akkor próbáljuk ki, mennyire vagy nyitott. Írj rám szépen és beszélgessünk. :)
2014. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit nekem ez segített! ( Szakkörre jártam) <- Itt nagyon jó lehetőséged van ismerkedni + Fel is dob ami nagyon jót tesz a kisugárzásodnak. Szerintem ne Fb-n ismerkedj emrt az olyan sablonos, meg élőben... van egy légkör. Szóval. nekem is volt egy iylen korszakom én eljártam minden felé ismerkedtem, megismertem a határokat próbálgattam a szárnyaim. Tanácsolom, hogy járj el valahova. parkba olvasni vagy ilyesmi, de ne keresd görcsösen. Jönni fog amikor/akinek jönnie kell! Állj pozitívan a dolgokhoz, és ne másokhoz hasonlítgasd magad és az életed. Mindenki más, és mindenki máshogy él meg dolgokat, ha mások is zet tennék sok szomorú ember lenne a földön. Van aki nagyon korán, van aki nagyon későn. Te még bőven jó időben vagy! Nézd mindennek a jó oldalát. És lehet, hogy egy kicsit hanyagolnod kéne a barátnőidet is. nem azt mondom, hogy szakítsd meg velük a kapcsolatot, hanem barátkozz másokkal is. nem muszály elsősorban azonos neműekkel. Tényleg légy nyitott! Egy nőnek nagyon fontos a tartása is. Meg sok ilyen ki praktika van. És ne feledd, mosolyogj ez egy alapszabály, a pasik nem szeretik a szomorú csajokat!
2014. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Magoran ***** válasza:
Ne bánkódj emiatt. Mondjuk pont én mondom ezt, ki ugyanúgy van csak a másik oldalon, de ez lényegtelen. Élj, legyél nyitott, akár te is kezdeményezhetsz, de nem bejelöléssel, hanem beszélgetéssel, vagy akár randira hívással. Előbb-utóbb csak összejön. Tudod, a nagy számok törvénye. :)
2014. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!