Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? O. o

Figyelt kérdés
Nem merem elmondani a szüleimnek, hogy van egy barátnőm és nagyon szeretem. Amikor moziba mentem vele akkor is azt hazudtam, hogy haverjaimmal megyünk. Miért?
2014. ápr. 10. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért neked kéne tudnod. Mi legfeljebb csak tippelgetni tudunk, de az meg mire lenne jó?
2014. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tippelgess.
2014. ápr. 10. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Cikinek érzed?

Vagy esetleg félsz, hogy csesztetnének vele, ha kitudódna. (Mert ugye száz, hogy elpletykálja anyád valakinek)

Vagy esetleg félsz, mert be kéne mutatnod őt neki(k) és leégetnének?

2014. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Cikinek érzem.
2014. ápr. 10. 21:39
 5/7 Magoran ***** válasza:

Félsz a szüleid reakciójától szerintem. Attól, hogy számodra kellemetlenül reagálnak. Mondjuk elkezdenek neked ott helyben felvilágosító órát tartani.

Vagy esetleg nem akarod tudatni a szüleiddel, hogy már eljárt egy kicsit fölöttük is az idő.

2014. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmár elmondanám.. csak nemtudom hogy kezdjem ://
2014. ápr. 11. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
"Anya.... van egy barátnőm"
2014. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!