Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az hülyeség hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az hülyeség hogy ha egy fiút azért utálok mert korábban tetszett de el kellett engednem?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 20:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%
nem hülyeség énis ilyen vagyok:S
2014. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség. Vagyis egy fokon igen, hisz nem tehet róla, hogy nem tudta viszonozni az érzéseidet. De meglehet benned az utálat, mert ha valaki elutasított/nem lépett, mert nem jöttél be neki, az igenis sérti az embert, és rossz, mert nem akart semmit veled. Valaki ezt szomorúsággal éli meg valaki dühvel. És mivel a düh kevésbé fájdalmas, mint a szomorúság, ezért választja a legtöbb ember tudat alatt azt, hogy dühös a másikra, utálja a másikat, mert így könnyebb elviselni azt a kisebbségi és sértett érzést, mintha az ember magán szánakozik vagy szomorú.
2014. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Második válaszíró ennyi erőből te is hülye vagy. Ha normális választ nem tudsz adni a kérdésemre akkor inkább ne írj semmit és a véleményedet tartsd meg magadnak. És tanulj meg helyesen írni!!
2014. ápr. 9. 20:09
 4/12 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a választ.
2014. ápr. 9. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, akit azért utálunk, mert szeretni is tudnánk
2014. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3. és 6. hozzászólóval, sajnos ilyen az emberi természet legtöbbször. Fáj az elutasítás,főleg ha te szeretni tudnád őt. :/
2014. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem egy kicsit önző dolog ez... Nem elítéllek érte, csak mondom.
2014. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Már bocsánat, de minden egyes szót helyesen írtam főleg, hogy ki nem állhatok helytelenül írni. És a másik: nem rossz szándékból írtam. Nem értem a reakciódat. És azt írtam, hogy ez teljesen elfogadható érzés. Én is éreztem már így. , Sajnálom, ha félreértés történt. Úgy érzem normális választ adtam, mivel csak leírtam a véleményemet. Próbáld meg átértelmezni egy kicsit, hátha megérted mit szerettem volna közölni.
2014. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PearlDiver ***** válasza:
#8 szerintem volt ott közben egy botrányos válasz ami valahogy eltűnt... úgy emlékszem, arra jött a jogos reakció.
2014. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, rendben. Értem, csak azt hittem, hogy az én válaszomról beszélt. De köszönöm a tájékoztatást.
2014. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!