Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Evolucio. Miert tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evolucio. Miert tetszenek a noknek a magas pasik?

Figyelt kérdés

Nem egeszen ertem, hogy a magassag altalaban "hatranyos". Haboruban nem jo. Es amikor becsapodott a kisbolygo, akkor is a dinok nem tudtak megmenekulni. Viszont a kis allatok igen.


Szoval arra lennek kivancsi, hogy miert "pozitiv" tulajdonsag, ha egy pasi magas?


2014. ápr. 11. 10:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

:D

Nekem nem pozitív mert én se vagyok magas:D

2014. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Háborúban lehet hogy nem jó, de egy kiadós verekedésben azért előny (még ha nem is feltétlenül a magasságot nézzük, aki magasabb több izmot és súlyt bír magára szedni). De ha megnézed a másik oldalát, sok pasinak a nagyon vékony lányok jönnek be, pedig annak sincs sok előnye.
2014. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert ők kiemelkednek a tömegből....:-) Biztos, hogy evolúciós oka lehet, mert tényleg furi, hogy rengeteg lány kizárja a kapcsolat lehetőségét alacsonyabb, vagy átlagos termetű pasikat, hiába jóképűek, normálisak, viccesek, figyelmesek és csak a magas pasikban tudnak gondolkodni még akkor is, ha ők alacsonyak, vagy közepes termetűek... Kíváncsi vagyok a lányok véleményére :-) egy közepes termetű pasi :-)
2014. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy milyen test tartozik ahhoz a magassághoz.Én hiába vagyok magas,vékony testalkatom van és ezáltal egyiknek sem kellek...Szóval ez nem ilyen egyszerű.
2014. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem az evolúció, csak a lányok nagy többsége szeret minden téren felnézni a párjára.


De sok lánynak gond az is, hogy pl. ha magassarkút húz akkor már ő a magasabb. És ezért nem érzi magát nőiesnek.


A lányok szeretnek picik, törékenyek lenni. Ezért keresnek általában náluk szélesebb magasabb pasikat.

2014. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz, pont azért választják az alacsony lányokat a pasik. Jobban el tud rejtőzni, könnyebb megvédeni stb. A fordítottja nekem is rejtély. Nekem nincs gondom az alacsony pasikkal, egyedül a kisebbrendűségi komplexusuk... mindig ők szoktak piszkálni, hogy nehogy már felvegyek egy magassarkút :(
2014. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
marhaság, hogy evolúció.... pl nekem a 175 centimmel nem gondolod, h gáz lenne egy 155 centis pasival járni???
2014. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha már evolúció; mert egy magas férfi a biztonság érzetét nyújtja, hisz "aki magas az erős, egészséges". Ezzel persze nem azt akarom mondani hogy aki kicsi vékony az nem az, de az ősi ösztönök azok ilyenek. Nézd csak meg az állatokat, a hímek szinte mindenütt jóval nagyobbak a nőstényeknél, sőt minél nagyobbak, annál többel párosodhatnak.

Azt mondjuk én se értem h egy 150cm-s csajnak minek két méteres pasi, mikor hozzá már egy 165 cm-s is elég magas...

Mint ahogy azt is nehezen, hogy az ősi ösztönöknek a teltebb lányokat kéne előnyben részesíteni (egészséges, termekeny), mégis sokan a csontvázakat szeretik.

2014. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kicsi állatokXD Te se vagy okos gyerek:D
2014. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony, kicsi mell, széles csípő, kerek fenék, barna haj és szem - ez kéne, hogy legyen a nőideál, de ezeknek a dolgoknak ma már kevesebb a jelentősége. A férfi ideál a magas, izmos, pénzes, kicsi izmos fenékkel :) Na meg barna haj és szem szintúgy. A sebhelyeket sem véletlen szeretik a lányok, ez azt jelenti, hogy megvívott egy csatát, vagy többet, és győzött, de legalább is túlélte. ( persze ma már sok más módja lehet egy sérülés szerzésének..).
2014. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!