Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Evolucio. Miert tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evolucio. Miert tetszenek a noknek a magas pasik?

Figyelt kérdés

Nem egeszen ertem, hogy a magassag altalaban "hatranyos". Haboruban nem jo. Es amikor becsapodott a kisbolygo, akkor is a dinok nem tudtak megmenekulni. Viszont a kis allatok igen.


Szoval arra lennek kivancsi, hogy miert "pozitiv" tulajdonsag, ha egy pasi magas?


2014. ápr. 11. 10:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
jobban elérik a kókuszdiót és a függönykarnist, valamint koncerten be tudnak nekem róla számolni, hogy mi történik odafenn. tömegben könnyebben megtalálom őket. jó vádliedzést biztosítanak. mondjam még?
2014. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A verekedest nem tudom elfogadni, mert emberek koreben az gyoz, aki elvetemultebb. (Egy tollal pl szemen szurja a masikat. Vagy kocsival eluti vagy lefizet 4 veroembert.)


Az egyik valaszolo jol raerzett. "Erosebb kutya ..szik." De az emberek tekinteteben az erosebb azt jelenti, hogy anyagilag erosebb. Nem? Es nem fizikailag. Mondjuk az allatoknal is ezt jelenti, mert az erosebb az nagyobb esellyel hoz haza tobb kajat.


Vagy rosszul latom?

2014. ápr. 11. 12:20
 13/21 A kérdező kommentje:

11: Erzem a humort, de ahany jot mondasz en legalabb annyi jot tudok mondani a kicsikrol.


Pl: kevesebbet fogyasztanak. :)

2014. ápr. 11. 12:22
 14/21 anonim ***** válasza:

az lehet, én a kérdésedre válaszoltam.

11

2014. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
Az alacsony pasi tudja szopni a mellbimbóm szex közben, ennyi! Nekem ennél jobb érv nem kell mellettük. Plusz legyenek magabiztosak! Persze, hogy esélytelenek, ha a méretük mellett még el is könyvelik maguknak, hogy nem kellenek senkinek.
2014. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én szeretem,ha magasabb a férfi.Jó rá felnézni, csóknál is jóleső érzés, hogy kicsit lehajol hozzám én pedig lábujjhegyen lehetek.Számomra ez vonzó. Biztonságérzetet nyújt.

Egy velem egymagas pasiban semmi vonzót nem látok-lehet akármilyen jóképű és sármos.

2014. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy miért.

Mert egyszer egy 180 centi magas srác első kérdése az volt a randin (netes ismerkedés, mi más... -.- ), hogy, idézem: "Te tényleg csak 168 cm vagy? Alacsonyabbnak gondoltalak..." Oké, magassarkú volt rajtam, de ez elég szarul esett.

Ergo ha ezt mondta egy colos, akkor mit mondana egy alacsony illető?


Jó érzés lenne, ha átélhetném én is, hogy milyen is az, ha én lennék valakinek az aranyos, kicsit barátnője, de 170 cm körül erre idehaza alig van esélyem, annál is inkább, mert pechemre mindig csak a törpök találnak meg.


Nem értem az okát, ők talán nem szeretnék a partnerük mellett "nagynak és erősnek" érezniük magukat, testalkattól függetlenül. Illetve mégis: kanosak és a való életben szerencsétlenek és vállalhatatlanok, ergo próba cseresznye alapon rámírnak (ahogy minden második nőre), hátha...


Meglehet, hogy tévedek és bizonyára vannak kivételek is, de engem sajnos többnyire ilyenekkel hoz össze a sors. :/

2014. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
bekaphatja mindenki, 165ceni vagyok és egy gyönyörű 175centi magas lánnyal kavarok, ki nem szarja le h mi a szabály, törvény, azelőtt is tőlem magasabb lánnyal sétáltam kézenfogva, senkit sem érdekel, csak pár buta lány meg marha fiú foglalkozik ilyen értelmetlen dolgokkal
2014. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell lepontozni, kérdezzetek meg nyugodtan egy töritanárt, meg egy művtöri tanárt. Meg fogja mondani hajdan mi volt az ideál, és ezt máig le lehet vezetni. Persze ez nem egy kőbe vésett szabály.

Én 170 cm vagyok, 185-nél azért nem nagyon szeretném, ha magasabb pasim lenne, alsó határnak 165-öt mondanék, de persze emellett még rengeteg minden más van ugyebár...

2014. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Idézném egy régi szeretőm öccsének a szavait: Mekkora nőd van! ... :O (félig viccelt)

Mire ő: És ez mind nő! (Nem vagyok, és főleg akkor nem voltam nagydarab, 170cm/60kg voltam)

Megjegyzem, neki picurka barátnői voltak, én egymagas voltam vele (az öccsel, és egyidős is, azóta ő nőtt, én már nem). A bátyja 175, de kb. egymagasnak látszottunk, magassarkúban pedig én voltam a magasabb.

Kinek mi az ízlése. A mostani párom 7 éve még hatalmasnak láttam magamhoz képest, ma már csupán 10 cm a különbség köztünk, ami egy magas cipőben szintúgy eltűnik.. Őt zavarja ez. Engem nem. Ez van.

2014. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!