Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segít megfejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít megfejteni a fiú-férfi testbeszédet?

Figyelt kérdés

Megosztom veletek, hogy mit tapasztalok. Egy nagyon kedves, 18 éves srácról van szó, akinek még nem volt barátnője, ez talán hasznos infó lehet. Amiket tapasztaltam, észrevettem:

- Amikor rám néz, főleg a szemembe (közös hobbi miatt rendszeresen találkozunk), szinte azonnal oldalra, vagy felfelé néz.

- Néha, mikor rám néz, szétnyílnak az ajkai és az orra pedig kitágul. Ez így hülyén hangzik, de tényleg így van.

- A közösségi oldalon nem csak egyszavas válaszokat ad.

- Néha észreveszem, hogy néz, pl. a teremben, de nem merem biztosra állítani, mert lehet csak bemagyarázom...

- Néhányszor bénáztam mellette, és csak mosolygott, meg nevetett.

- Valamikor beszélek hozzá (pl. vicces sztori), és szinte csak maga elé nevet azon, amit mondok, nem néz rám.

Ezek alapján, mire következtetnétek? Lehet esélyem? 17/L


2014. ápr. 11. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, támadd le
2014. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsófia Tóth válasza:
Szerintem ezeket zavarában teszi, egyszóval lehet.
2014. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy néha úgy csinál, mikor rám néz, mint aki sóhajt... vagy inkább nagy levegőt vesz :)
2014. ápr. 11. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt látni kéne, így leírva nem olyan

ebből úgy tűnik, hogy zavarban van, de nem lehet biztosat mondani

2014. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Az se mindegy, hogy te milyen jelzéseket küldesz felé. Lehet hogy a testbeszédeddel megijeszted.
2014. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. De ezt így nem lehet biztosra mondani, csak élőben, de ez a legvalószínübb.
2014. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én testbeszédet tanulok 8 éve, ezek nagyrésze a zavarodottságra utalnak, a lambikus rendszer irányította reflexeket teljesen jól leírtad. A lényeg, hogy ezekből meg lehet tudni róla, hogy visszafogott, szerény, következetes, odaadó és hálás. Ami viszont téged jobban érdekelhet, hogy tetszel neki (nagyon is), de nem fog lépni, szóval vagy vársz a csodára, hogy megszólít, vagy kezedbe veszed az ügyet és te lépsz először.

Egyébként nem szoktak 17 éves lányok ennyit foglalkozni a testbeszéddel, szívesen megismernélek:)

2014. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!