Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő között nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között nem lehet barátság?

Figyelt kérdés

Mióta szakítottam a párommal azóta már a harmadik férfi ismerősöm mászott rám, és ez számomra nagyon nagy csalódás. Azt hittem hogy a barátaim, de ezek szerint,a pasikat csak az érdekli. És elég rosszul érzem magam mert kiskorom óta mindig a fiúkkal szerettem barátkozni, és régen ez egyszerű is volt, de mostmár mindenki csak a nőt látja bennem és nem a barátot. Tényleg nem lehet azt felfogni ha csak barátkozni akarok? :(

21/L


2014. ápr. 10. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet túl közvetlen vagy, ezt a pasik szeretik félreérteni.
2014. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés kivétel van, igen. Én szoktam haverkodni, de ha jobban belegondolok, az első ilyen barátságban bejött a lány én viszont neki nem, így maradhattam meg barátként. Amint lett párkapcsolata, úgymond lekoptunk egymásról. A második ilyen barátság, tartott több mint egy évig, viszont itt a lány nekem nem tetszett, ezért maradtunk barátok. Később összejöttünk, így ennek a barátságnak is vége szakadt.
2014. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem ha 2 különböző nemű ember közel kerül egymáshoz, barátok lesznek, akkor mindenképp meg fogják látni egymás jó tulajdonságait. Ha kapcsolatban vannak másokkal, akkor jó esetben nem kerülnek annyira közel hogy egymásba szeressenek. Ha mégis, akkor nem voltak elég jók a kapcsolataik...

Ha egyedülállóak, akkor előbb-utóbb mindkettejükben felmerül legalább a gondolat. Lehet, hogy ezt elvetik mindketten, és akkor barátok lesznek. Viszont ez idővel is változhat.

Ha meg nem vetik el, akkor ott a lehetőség hogy összejöjjenek.

Mindebből az látszik hogy elég ritka az, hogy csakis barátság legyen férfi és nő között, tartósan. De létezik :)

2014. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akkor nehezen lesz fiú barátod.
2014. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig lányok voltak a legjobb barátaim. Ám vannak olyan férfiak (sok), akikkel nem lehet barátkozni. Szóval ez teljesen egyénfüggő. Valószínűleg azokat a férfiakat vonzod be, akikkel te szeretnél barátkozni, de ők veled nem. Mást azonban annál szívesebben.
2014. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De, attól, mert neked nem sikerült, még létezhet.

Tudod, a kézenállás sem megy mindenkinek, de attól az még létező dolog.

2014. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok

Bár szerintem 2 esetben előfordulhat egyik ha ilyen gyerekkori bár akkor is érezhettek többet a másik pedig hogy annyira nem jön be egyikőtöknek se a másik

De szerintem ilyen korban már ritka sajnos :( 20/l

2014. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!