Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek nála aludni külföldön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek nála aludni külföldön?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi ismerősöm, aki tényleg nagyon kedves és intelligens, gyakran beszélünk MSN-en. Jövőre mennék ki egy pár napra külföldre, és szeretnék vele találkozni. Szerintetek merjek 1-2 napot ottmaradni nála? Nem úgy néz ki, mint aki viszaélne a helyzettel, de sosem lehet tudni. Kicsit félek, de amúgy szívesen lennék nála. Nem tudom, mit csináljak.

Én 20 éves lány vagyok, ő valamivel idősebb srác. Nem szeretnék egyéjszakás kalandot, főleg hogy nem is vagyok szerelmes belé, viszont nagyon kedvelem mint jóbarátot.


2009. dec. 20. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne! Főleg ha még sosem találkoztatok, internet csalóka, bárki bárkinek kiadhatja magát!
2009. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.Ne aludj nála.Találkozzatok de inkább egy szálloda vagy valami.Ne bízz senkiben.azt mond amit akar, de nem biztos hogy igaz.
2009. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi, én is arra gondoltam, hogy inkább valahol találkozunk. amúgy láttam őt már többször is webcamon, de tudom, hogy az nem ugyanaz
2009. dec. 20. 20:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm is ráfaragott erre, ne csináld!!
2009. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
utolsó: jaj, mi történt velük? :(
2009. dec. 23. 22:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én semmiképp nem csinálnám... nagyon veszélyes lehet!!
2009. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném, mert nem is ismered! Az msnen való beszélgetésekből, webcamozásból még nem lehet valakit megismerni!
2009. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ha van benned félelem, akkor ne. nekem is van egy ismerősöm, akivel már sokszor talalkoztunk, a szüleivel is talalkoztam, és mégse merek nála ott aludni.
2009. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Miért kéne a földön aludnod???
2009. dec. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 22.03-as vagyok. Volt egy ismerősöm aki neten összeszedett valami fickót angliában. Teljesen rágerjedt a fickóra, és 2 hónap chatelés után kiment hozzá. Második napon amikor már másodszor randiztak, elmentek ide-oda. Bringát béreltek, és a srác mondta, hogy nála nincs irat, csak pénz, adják le a csajszi útlevelét. A lányt elcsalta egy sötét utcába, ahol elkapták. Az egész ki volt találva előre. Futtatni akarták a lányt, sikerült is 1 hónapig, aztán az egyik kuncsaft megsajnálta és megszöktette. Megúszta annyival, hogy 15 pasas átment rajta 30 nap alatt... Máig nem heverte ki, nem is csoda. Vadidegennel randizni, vadidegen országban, ahol azt sem tudod merre az arra, nagyon veszélyes.
2009. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!