Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek nála aludni külföldön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek nála aludni külföldön?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi ismerősöm, aki tényleg nagyon kedves és intelligens, gyakran beszélünk MSN-en. Jövőre mennék ki egy pár napra külföldre, és szeretnék vele találkozni. Szerintetek merjek 1-2 napot ottmaradni nála? Nem úgy néz ki, mint aki viszaélne a helyzettel, de sosem lehet tudni. Kicsit félek, de amúgy szívesen lennék nála. Nem tudom, mit csináljak.

Én 20 éves lány vagyok, ő valamivel idősebb srác. Nem szeretnék egyéjszakás kalandot, főleg hogy nem is vagyok szerelmes belé, viszont nagyon kedvelem mint jóbarátot.


2009. dec. 20. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok megint. Egyébként nem értem a nőket, csomó lányt ismerek, akik beszerelmesednek itt-ott a világban, különböző lúzerekbe, szállodai munkásokba tunéziában, aerobic oktatóba dubaiban. És járnak ki hozzájuk egy valag pénzt elköltve jegyre, meg mindenre... És elhiszik amikor a pasik mondják, hogy hát ők is jönnének, de sajna sok a munka, nincs pénz, blablabla. Egyik ilyen ismerősöm már 4-edszerre volt kint tunéziában a mókusnál. Elment a csávó tusolni, jött egy sms-e az embernek, csajszi meg megnézte... Magyar számról, egy magyar csaj angolul ecsetelte, hogy már, hogy hiányoznak a nagy kefélések, stb. :)

Mondjuk aki ilyen hülye, az meg is érdemli. Mondjuk te azt nem írtad, hogy ez végülis milyen ismerettség köztetek..

2009. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Merjél!Itasd le,vedd el a pénzét,öld meg és gyere vissza!
2009. dec. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

2.32:

köszi, hogy leírtad. Sajnálom azt a lányt :S

Közöttem és a srác között barátság van, de biztos ami biztos, először egy koncerten fogunk találkozni, de nem megyek el hozzá, inkább bérelek egy szobát egy olcsó szállóban.

2009. dec. 27. 01:21
 14/17 anonim ***** válasza:

"...biztos ami biztos, először egy koncerten fogunk találkozni, de nem megyek el hozzá, inkább bérelek egy szobát egy olcsó szállóban"


Ennyi negatív hozzászólás után is kimész hozzá? Nem tudok mit mondani, csak azt, hogy nem vagy normális, és ne csodálkozz ha úgy jársz mint itt egy kedves hozzászóló ismerőse!

2009. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem veszélytelen ez az egész, de külföldre ígyis-úgyis kimennék jövőre, de már úgy néz ki, hogy mások is jönnek velem. És persze nem fogok idegennél aludni.
2009. dec. 27. 21:47
 16/17 anonim ***** válasza:
semmiképpen se!!!!
2012. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én is azt tudom csak mondani, nagyon vigyázz magadra!!

Kénnyen rosszul sülhet el a dolog...

2012. jan. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!