Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esetleg tetszhetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Insidemylove kérdése:

Esetleg tetszhetek neki? Esetleg, hogy deritsem ki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú 19 éves, én 17. Két éve ismerjük egymást, az elején sokat beszélgettünk. Aztán közbe szólt az élet mert nyár lett és egyre kevesebbet beszélgettünk egymással. Aztán ő befejezte a gimnáziumot, elment egyetemre. Csak ez az egyetem nem hogy a városunkban, de még csak Magyarországon belül sincs. Franciaországban jár most egyetemre. Egy ideje megint beszélünk persze nem minden nap, nem rendszeresen de szoktunk. Általában én írok rá, de ez számomra nem probléma. Nem várom, hogy legyen belőle valami, mert mégis évente kétszer van itthon, de jól esne ha tudnám nem csak barátként tekint rám. Bár én nem sok esélyt látok abban, hogy máshogy tekintene rám, de a remény nem hal meg ugye?


Tudnátok adni segítséget vagy véleményt? Hálás lennék!



2014. ápr. 11. 20:53
 1/4 anonim válasza:
fogadj fel magán nyomozót
2014. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék én nem akarnám tudni, mert mindkét válasz rossz hatással lenne rám, ha visszautasít azért, ha azt mondja tetszek neki meg azért, alig látnánk egymást.... A skype meg ezek meg lepkefing.
2014. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Esetleg kérdezd meg.


Esetleg.

2014. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1:köszönöm, az értelem látom téged elkerült...


2: igazad van teljes mértékben, de azért mégis itt motoszkál bennem a kíváncsiság.


3: ezt inkább hagyjuk is

2014. ápr. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!