Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki? Jó irányba halad a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akit 3 évvel ezelőtt ismertem meg, és 1 éve már levelezünk facebook-on, úgymond rendszeresen.

Egy munkahelyen dolgoztunk, de én elköltöztem 180km-rel arrébb, ezért a facebook/telefonos kapcsolat.

Neki is és nekem is élettársam van, de egyikünknek sem jó a kapcsolata, ezeket a dolgokat általában meg is szoktuk beszélni.

Ő félénkebb, visszahúzódó típus, mint én, aztán nagy szám volt tőle, hogy mostanában mindig 'puszi'-val zárja a levelet, azelőtt pedig sosem írta, még ha én írtam is.

Meg van pár dolog, amiket mondott mostanában, amit azelőtt sosem.

Lehetséges, hogy ennyi idő kell neki ehhez a dologhoz, hogy ráébredjen, hogy tetszünk egymásnak?

Én az élettáraammal már nem vagyok 'úgy' együtt régen, ő külön utakon jár, hamarosan elköltözöm onnan.

Mi a véleményetek?

Lehet ebből valami?


26/N és 29/F


2014. jan. 20. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Előbb zárjátok le mindketten a kapcsolatotokat, és adjatok időt magatoknak, hogy továbblépjetek. Addig fölösleges ilyesmin aggódni.

Egyébként, minden előfordulhat. Ha félénkebb, visszahzúzódóbb típus, nem is olyan meglepő, ha ennyi idő kellett neki. No, meg az is lehet, hogy csak a kapcsolatát akarta lezárni, és addig nem akart véletlenül sem belebonyolódni más dolgokba.

2014. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!