Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl a volt barátomon? A többi lent

Figyelt kérdés

Nem olyan rég,még Decemberben össze jöttem egy sráccal,akit nagyon szerettem/szeretek.Viszont,én nagyon féltékeny tipus voltam,és nemszerettem látni,hogy inkább más lányokkal van.Megbeszéltük,nem változott semmi.Engem csak megölelt és kész.Elhanyagolt.Nem úgy viselkedett velem,mint egy barátnővel.Nagyon sokszor Ő volt hogy megbocsátot nekem,mert hülyeséget csináltam.Aztán minden jó volt (egy ideig) jártunk 2és fél hónapot.Ez még nagy dolog,mert volt csajaival olyan 2-4 hetes kapcsolatokba ment bele.Mert azokat nem szerette.Engem szeretett.De én egyszerűen nemhittem neki...A szakításunkra 2-3hátre összejött egy másik lánnyal.Állandóan előttem nyalják,falják egymást már NEMBÍROM!..A szakítáaunkor mondta,hogy soha többé nem akar velem beszélni,kitörölt az ismerősi közül,nem szólt hozzám,még barátok sem voltunk/vagyunk

Állandóan csajozott,a szakítás után.És megint csak féltékenykedtem.Megpróbálkoztam azzal a módszerrel hogy én is féltékennyé teszem. Próbálgattam,elég érdekesen nézett.Nemtudom mi volt na mindegy. És most van kb 1hónapja hogy más lánnyal van.Én nem bírom.Elegem van,mert kib*szottul hiányzik. De mivel még barátok sem vagyunk,így nehéz. Szerintetek,miért nem akarja tartani a kapcsolatot?Miért nem akar velem beszélni?


2014. ápr. 12. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig nem hittel neki, kesz vege, felejtsd el.

Viszont irtad , hogy elhanyagolt... Akkor meg?!

Miert kell neked az, hogy le legyel szarva?


Dugjon seggbe engem egy vagon nigga ha valaha is megertem a csajokat..

2014. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
örök mondás...kell a jó? nem! kell a rossz? kell hát! Hát akkor szenvedj.
2014. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy megkérdezem, de lefeküdtetek? Mert ha igen akkor bizony csak arra kellettél neki. :S
2014. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj rajta,nem érdemes.

Rengeteg pasi van még a világon.

2014. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!