Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom jóval ducibb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom jóval ducibb mint én és szüleim kérdezik hogy nem zavar-e nem égő nekem vele elmenni bárhova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar egyáltalán ,talán majd nyáron strandon kicsit de amugy semmi bajom vele így szeretem.Nektek volt már ilyen,mit tennétek?

17L


2009. dec. 20. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Vegyél neki kondi bérletet.XD
2009. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Volt.

Amig szerettem nem volt gond.

Még az sem, hogy nagyobb melle volt mint nekem.

Aztán ahogy kiszerettem belőle, undorodni kezdtem a hájától is, ahogy tőle...

A mostani párom fele annyi kiló :D

2009. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így szereted, akkor szard le a mások véleményét, ezen nincs mit kérdezni :)
2009. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jajj, ne izéljetek már, gondolom feléri ésszel, hogy nem egy nádszál, és megtesz mindent ellene. Általában sok duci a karácsonyi zabálás után egész májusig kondizik, hogy szexi legyen a strandon
2009. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hogylehet valakinek undorodni a hajátol ? oO
2009. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tud lefogyni,szerintem valamilyen génhiba vagy valami hasonló.Nem zavar csak rossz amikor ezzel cukkolnnak vagy rákérdeznek mert nekem kellemetlen,hisz sajnálom őt hogy ez alapján ítélik el.Pedig kevés olyan szeretetre mélró embert ismerek mint ő:)
2009. dec. 20. 21:39
 7/12 anonim ***** válasza:
de honnan tudjátok hh az valaki ?vagyis tudom de én pl zömök vagyok akkor én is oda tartozom ??
2009. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha szereted sz*rd le a mások véleményét és ne foglalkozz vbelük
2009. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hany centi illetve hany kilo?

mert en is szarul erzem magam a baratnom mellett!

tenyleg rajta egy deka haj sincs. rajtam meg van azert es en k*rva szarul erzem magam ezert erdekel a baratod hogy van ezzel!?

2009. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
te véletlenül nem a 17.kerben laksz? (kérdező)
2009. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!