Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom jóval ducibb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom jóval ducibb mint én és szüleim kérdezik hogy nem zavar-e nem égő nekem vele elmenni bárhova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar egyáltalán ,talán majd nyáron strandon kicsit de amugy semmi bajom vele így szeretem.Nektek volt már ilyen,mit tennétek?

17L


2009. dec. 20. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
te szereted, nekem is a baratnoim es midnenki azt mondta egy ilyen pasival hogy tudtal osszejonni, hat jol. Mostanra megvaltozott es mindenkinek faj a foga ra . Kitartas !
2009. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatást:)


neem nem pesten lakom.


körübelűl pont a kétszeresem súlyba magasságba nem sokkal

2009. dec. 21. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!