Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kezdjem el a változtatást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdjem el a változtatást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utóbbi 3 évben magamba zárkóztam, nem tudom, hogy hogyan kezdeményezzek a lányoknál, 3 évvel ezelőtt sem voltam sikeres, szóval van jó pár év lemaradásom, amit most szeretnék bepótolni :D Valaki volt már hasonló helyzetben?Ha igen, ti mit tettetek?
2014. ápr. 12. 15:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 17 éves vagyok.
2014. ápr. 12. 15:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha normális kapcsolatot akarsz, akkor nem vagy elkésve semmivel. És mást nagyon nem lehet mondani mint azt, hogy el kell menni ismerkedni, különben változás nem várható, hacsak téged meg nem találnak. Ha a szobádban ücsörögsz majd, akkor egyik sem fog megtörténni.
2014. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!