Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még sose ujjaztam meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sose ujjaztam meg magam mindig csak csikloorgazmusom van. Ki szeretnem mar probalni de kicsit felek is tole nagyon nedves vagyok adjatok lecci tippeket otletet hogy hogyan kezdjem 13eves vagyok szerintetek meg umugy korai ez? Es szu

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
13évesen már az orgazmuson jár az eszed???:D
2013. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sowilo ***** válasza:

[link]


Nem korai, csak mindig húzz rá gumit!

2013. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 évesen Yu-Gi-Oh kártyákat gyűjtöttem.
2013. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én bezzeg még 13 évesen babáztamXD

Egyébként a fokozatosság a lényeg és ha fáj ne erőltesd:)

2013. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dugd csak be az ujjad, nem fog fájni.

Amúgy nem korai.

2013. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... mivel még szűz vagy én nem ajánlom az ujjazást...ha nagyon szeretnéd meg teheted, de csak addig amig nem fáj, ne hogy meg sértsd magas!
2013. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat... javitok: *magad*
2013. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy nem 13-évesen jár az eszük az orgazmuson, hanem már 10-11 évesen átélik. Ezzel sincs baj, az ujjazást kipróbálhatod kedves kérdező, de legyél nagyon óvatos, ne kapkodj, csak lassan. Csak az egyik (középső) ujjad használd, nagyon lassan próbálkozz, ha fáj, ne erőltesd. De nagyon fontos, hogy előtte azért a csikló izgatásával juss el az orgazmusig, hogy nagyon benedvesedj, és csak az után próbáld ki az ujjazást, fontos, hogy nedves legyél, mert anélkül nem fog sikerülni. Jelezd, ha kellek, és írok privit is, ha gondolod.


Szia. L17

2014. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!