Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem? Mit csináljak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Hát az van hogy az évfolyamban van egy fiú akivel régen nagyon jól kijöttem, majd összevesztünk, valószínüleg az én hibámból, nem jól alkalmazkodtam az egyéniségéhez...utánna meg is romlott a kapcsolatunk, és elkezdett hiányozni, néha kezdeményeztem beszélgetést, de valahogy sose sikerült jól, de szeretnék vele beszélni legalább...oké mostmár legalább köszön nekem, ehéten bár egyfolytában szinte rám köszönt....tudom hogy elszúrtam vele a barátságot, és azóta én sokkal többet is érzek iránta...de szinte kezdek beleőrülni abba hogy nem tudok valami normálisat kezdeményezni, hogy valamit tegyek...gondoltam arra hogy bevallom neki...de...nem tudom mit tegyek? szerintetek? normális válaszokat, kérlek benneteket. Köszönöm
2014. febr. 21. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát mi azért nem tartunk itt...
2014. febr. 21. 21:18
 3/3 anonim válasza:
szerintem ne valld be neki, hogy szereted, csak mondd neki, hogy hiányoznak a régi beszélgetéseitek meg a barátságotok és hívd el valahova, vagy csak töltsetek együtt egy kis időt és beszélgessetek és próbáljatok minden nap beszélgetni.. ne mássz rá, mert nem fogja érteni mi ez ilyen hirtelen, hanem hagyd, hogy kialakuljanak a dolgok
2014. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!