Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem esik rosszul, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul, csak én nem értem, hogy miért mondogatják, hogy az értékes lányok ritkák és mind foglaltak?

Figyelt kérdés
Én ilyennek tartom magam és mégis egyedül vagyok folyamatosan, még csak nem is próbálkoznak, ráadásul nem egy lányt ismerek, akik hasonló helyzetben vannak. Akkor ez mégis hogy lehetséges?
2014. ápr. 12. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom aki mondta, úgy értette, hogy külsőre is jó csajszi és belsőre is értékes(?)
2014. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Látod az értékes fiúk is pont így gondolják fordítva :D Csak azt nem értem, h nem találkozik a két csoport soha :O
2014. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is értékesnek tartom magam, még sincs barátom. Illetve egy pasi húzza a fejem. De szerintem nem igaz, hogy valakinek azért nincs barátja/barátnője, mert nem lenne értékes, csak még nem talált rá a szerelem és nem akar egy olyannal együtt lenni, akit valójában nem is annyira szeret, csak azért, hogy ne legyen egyedül.
2014. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez azert van mert a ferfiak szemebe az sokkal ertekesebb akinek mar van pasija hiszen az mar erinthetetlen.Figyelj ram akkor vagy ertekes ha olyan pasid van aki jol nez ki es van onbizalma stb. de kozben szeret teged es ugyanakkor szamodra o a leg fontosabb igy a tobbi fiura ra se nezel.Attol bolondulnak a ferfiak ha egy lany elerhetetlen, persze a kulsod fontos de pl. ha van 2 lany az eggyik 10 pontos de szingli es butacska es barkivel lefekudne , vagy van a masik aki 8 pontos de okos( vagy annak latszik ) , nehezen megkaphato hiszen van pasija kb elerhetetlen akkor a 8 pontos sokkal jobban feltuzel, igaz hogy a masikat szedem fel hogy lefektessem de teged ertekesebbnek foglak tartani.
2014. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert éppen egyedül vagy hosszú ideje, még ne gondold, hogy nem vagy értékes. A legnagyobb baj a magadfajták hozzáállásával van: annyira idealizáljátok a számotokra értékes, megfelelő fiú, férfi képét, hogy aki kicsit is eltér küllemi/lelki adottságokban, fittyet sem hánytok rá. Ez a srácoknál is így van. A gondolkodásmódon kell változtatni, nem a küllemmel van a gond.
2014. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy mindenki menő emberrel akar összejönni, aztán csalódik benne. És úgy könnyű általánosítani, ha valaki csak parasztokkal/r*bancokkal jön össze.
2014. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A #4-s elég nagy sületlenséget írt, de ugye a sztereotípia és az illúzió hatalma, na meg a karácsonyfa aggatás.


Attól hogy valakinek kapcsolata van, nem lesz értékesebb ember. Nem ebben van az embert mértéke.


Persze amit írt az előző, abból fakad, hogy kifejtsem, mert azt gondolják, akinek kapcsolata van, az tud 'valamit'. Lehet, hogy ez abban merül ki, hogy ép ló helyett jó a szamár-ral jár/csak szexért van még vele/négy fal között egy hárpia/ hisztis, illetve bármi olyan egyéb tulajdonsággal felvértezett, mint az, akinek nincs senkije. Vagy talán még rosszabb.

De általános dolog, hogy az is, hogy akinek sok kapcsolata volt=okosabb. Hát nézd meg - előre elnézést -, mennyi segghülye van, aki szarvashibákat követ el egymás után! Nem egyszer! Még utána is...


Szóval ez vetítés, hogy az értékesebb, akinek kapcsolata van. Nem lehet tudni ki miért van a másikkal, vagy kinek miért nincs ép senkije.


Ettől ne gondold magad értéktelennek kérlek.

2014. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert csak szerinted vagy értékes.

2. Mert csak a legjóképűbb pasik érdekelnek, a többit észre se veszed, akárhogy próbálnak közeledni.

2014. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet lepontozni, de maximálisan így gondolom:


A nő olyan mint a parkoló, a jó már foglalt, a többi vagy fizetős vagy nyomorék.


Ez igaz a férfiakra is.

25F

2014. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Kinek nem inge, ne vegye magára."

Oszt' ha mégis magára veszi, akkor az azért van, mert mégis az inge.

Akkor meg ne sértődgessen meg orrba-szájba...

2014. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!