Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavaró, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró, ha egy lánynak nagy lába van? (40-41)

Figyelt kérdés

Igazából olyan furcsa lábam van, vagy csak a cipőket méretezik el, de mindegyikből más méret jó. De azt hiszem, hogy 39-es lábam van (és 173 cm vagyok). Viszont van egy Converse-em (amit a netről rendeltem), az 39-es, de nagy rám (és erre 1 év hordás után jöttem rá... grat nekem). Az kezd szétmenni, így rendeltem egy másikat is, az rövidszárú, nem tudom, hogy ez számít-e. De abból 40-eset rendeltem a jó ég tudja miért... De szerintem elmegy 41-esnek is. A lényeg, hogy eléggé nagy rám, de nincs kedvem várni még 2 hónapot, amíg egy új megérkezne, na meg a pénz se mindegy. Ha kitömném vattával, akkor nem "lötyögne" benne a lábam, de attól még ránézésre nagy maradna. Nagyon undorító lenne? Szerintem már így is nagy lábam van, eléggé utálom, de mondom, a másik cipőm lassan tönkremegy, az meg még 2 hónap lenne (és nincs 20 ezrem, hogy a boltban vegyem meg). Szóval a kérdés, hogy az mennyire csúnya? :/


Bocsi, ha hosszú lett, de rossz szokásom, hogy írásban egy csomót tudok "beszélni".



2014. ápr. 12. 16:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudom, mit jelent a big foot, csak nem vettem rá a fáradtságot, hogy jobban belegondoljak. De jobb is volt... Na mindegy.
2014. ápr. 12. 17:09
 12/18 anonim ***** válasza:

Szeretnék idetenni egy normális választ, de valamiért most nem tudom rendesen megfogalmazni amit írni akarok, inkább csak írok két dolgot:

Vatta helyett szerintem többet ér egy vastagabb talpbetét.

Amelyik cipőd kezd szétmenni és hamarosan a kukába kerülne, elküldenéd nekem? Fizetem a postát.

Szerintem a magasságodhoz nem áll rosszul a nagyobb cipő.

Pedig van ám mikor nemcsak csapongok, hanem egy oldalt meg tudok tölteni hozzám képest értelmes gondolatokkal. :D

2014. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy lábfétisest senki sem vesz komolyan. Az én válaszomra sosem érkezik semmi reakció...
2014. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Küld vissza es hordj 39 est ha az kell. Am meg hagy a converset a pics@ba elcsepelt szar. Magassarku meg balerinacipő vagy valami szep szandal.
2014. ápr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#12: Bocsi, nem voltam gépközelben, ezért most írok.

Vattával is meg tudtam oldani, de köszi a tippet. :)

Igazából még annyira nem jött szét, csak egy picit, csak nem akartam a kérdésben magyarázkodni. Szóval még egész jó állapotban van, nem hinném, hogy anyum örülne neki, ha kidobnám (vagy ez esetben elküldené neked). Bocsi, de eskü nem hazudok, tényleg így van.


#14: Nem lehet visszaküldeni, és nincs kedvem még 2 hónapot várni, amíg a másik megérkezik. :/

"Magassarku meg balerinacipő vagy valami szep szandal."

Aha persze, 10 fokban biztos azt fogok hordani... A csizmához már meleg van, a szandálhoz meg még elég hideg... Különben is a magassarkú k_rva sz_rul áll nekem... És anyummal is állandóan azon veszekszünk, hogy ne farmer kabátot vegyek fel, hanem valami melegebbet, mert meg fogok fázni. Ma is zokni nélkül vettem fel az új, rövidszárú Converse-t, és úgy leszidott érte... Biztos díjazná, ha balerinában vagy szandálban mennék el itthonról. Szandálom nincs is. A magassarkú meg -mint már említettem- borzalmasan áll rajtam. Na meg mivel magas vagyok, nem is nagyon hordhatok olyat. 1 db-om van, életemben 2-szer vettem fel. Na meg az se ilyen időbe való.

2014. ápr. 14. 18:38
 16/18 anonim ***** válasza:
Esetleg egy design-osabb női sportcipő, vagy utcai cipő, ami mondjuk bőrből van? Vagy vékonyabb bokacsizma? Az is remek ilyenkor. A saruvalm szandival ráérsz majd május vége felé, amikor már nappal is legalább 23-25 fokok vannak. Szeszélyes áprilisban még megfázhat a lábfejed, vigyázni kell rá, mert felfázol és nőgyógyászati problémáid is lehetnek. A nők érzékenyek erre, fel sem fogják és máris felfáztak, ami nem biztos, hogy a közeljövőben jön majd elő. Nem értem ezeket a télen -10 fokban buliból egy miniszoknyában kisétáló lányokat sem. :D Na de a lényeg: hordj vékonyabb bőrcipőt, az elegáns is és kényelmes is.
2014. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanez a helyzet nálam is, 39-es lábam van, 174 cm vagyok, és vettem egy 40-es Converset, mert a boltban tökéletesnek tűnt... Csak mivel rövidszárú, kicsúszik belőle a lábam, és nem tudom meghúzni úgy, mint a hosszúszárút. Engem nagyon idegesít, hogy ilyen nagy, olyan aránytalanul áll :(

És a 14-es válaszolónak üzenem, hogy ilyen magasan tényleg rossz magassarkút hordani, plusz iskolába (már ha a kérdező iskolás) nem túl kényelmes.

2014. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, ha egy lánynak nagy, masszív a lábfeje. 40-es mérettől tetszik igazán, mert sokkal jobban kijönnek a lábfej szépséges formái. A másik hogy egy nagy lábú nő olyan domináns érzetet kelt.
2014. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!