Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért baj az, ha nincs szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért baj az, ha nincs szükségem a férfiakra?

Figyelt kérdés
Mért vagyok lehordva mindennek, ha kijelentem, hogy nekem nem szükségből (érzelmi, anyagi, stb.) kell nekem egy társ, hanem egyszerűen csak azért, mert szeretnék? Nem sokkal jobb az egy férfinak is, ha "önként" vannak vele együtt, és nem a pénzéért, meg az érzelmi biztonságért? Vagy már ennyire lelkiszegény itt mindenki?

2014. ápr. 12. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem is igazán értelek.

Amit te mondasz na azok a rib***ancok.

Olyanokat mutogatni tartanak maguk mellett az emberek.

A többség normálisra vágyik.

A férfiak is utálják ha egy nő olyan amit leírtál elsőben...


De ez egy teljesen alap dolog, ezzel újat nem mondtál és furát sem. Azok az emberek lehetnek érdekesek akik ezért neked így reagálnak.

2014. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2014. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, Kenzo. Ezek szerint az baj, ha egy nő tudja mit akar és mit tud elviselni, és céltudatosan azt keresi, mással nem kezd kapcsolatot. Biztos úgy érzik, hogy ha minden nő így gondolkodna, akkor nekik már esélyük sem lenne. Ami azért gáz, mert ahelyett, hogy elfogadnák a kihívást és fejlődnének, inkább csicskaként akarnak kezelni. Tök szánalom.
2014. ápr. 12. 17:47
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenesetre a többségnél én nem ezt tapasztalom, hogy az ilyen nőket hordanák le mint te, szóval ott nálad az embereknek van gond az agyával.

Ugyan is a legtöbb ember szerint ez lenne a normális.

Hogy olyat választ akit szeret, és nem a pénze miatt, meg h akkor majd nem kell dolgoznia.


Szóval nyugi, szerintem hülyékkel vagy körülvéve :)

2014. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kenzo, de sokszor érzem azt, hogy http://www.youtube.com/watch?v=3Xu_6VIZd08 !

XD

2014. ápr. 12. 17:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs szükséged a férfire, akkor nem értem a kérdést. Most alapból nincs szükséged férfira, ergo hidegen hagynak, mint társ és bánt, hogy emiatt cseszegetnek, vagy akkor a kérdésed második felét nem értem, hogy azt mondod: akarnál, de szerelemből?

Ha pedig szeretnél társat, akkor mindenképpen valamilyen szükséged kell legyen, szóval nem értem. Egyébként nem baj, azt csinálsz amit akarsz, aki cseszekszik, arra meg nem kell odafigyelni. 24/F

2014. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem ezt a dolgot, hogy persze, szeretnék, de kényszerből senkivel nem lennék együtt. Csak addig és olyan formában lennék együtt valakivel együtt, amíg nekem is jó. De úgy nincs szükségem a dologra, hogy nem lennék szomorú vagy depis, ha nem jönne össze végül senkivel a dolog.
2014. ápr. 12. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:

na látod, ezt kell tenni.

nem bonyolult ez :)

azt tedd ami neked jó.

más meg ne érdekeljen,.

2014. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a probléma, hogy egy jó kapcsolat alapja az, hogy: én vagyok a másikért. Amit te mondasz az az, hogy vagyok én, és keresek egy embert, aki engem boldoggá tesz. Ez önzés. Namost, ha 2 önző ember jön össze, rövid időn belül egymás agyára fognak menni. Ha egy odaadó és egy önző jön össze, akkor tovább tarthat, de elege lesz egyiknek a másikból akkor is. Önzéssel soha a büdös életben nem lesz jó kapcsolatod. 24/F
2014. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Akkor szerinted az, hogy nincs semmilyen külső kényszer, ami miatt mindenáron kellene nekem valaki, az önzés? Hol élsz te? Pf... Whatever...
2014. ápr. 13. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!