Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért baj az, ha nincs szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért baj az, ha nincs szükségem a férfiakra?

Figyelt kérdés
Mért vagyok lehordva mindennek, ha kijelentem, hogy nekem nem szükségből (érzelmi, anyagi, stb.) kell nekem egy társ, hanem egyszerűen csak azért, mert szeretnék? Nem sokkal jobb az egy férfinak is, ha "önként" vannak vele együtt, és nem a pénzéért, meg az érzelmi biztonságért? Vagy már ennyire lelkiszegény itt mindenki?

2014. ápr. 12. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En azt hiszem, erteni velem, hogy mire gondolsz.

Arrol lehet szo, hogy olyan tipus vagy, aki nem erzi szukseget minden aron, hogy kapcsolatban legyen, nem az hatarozza meg az onkepet, hogy van-e mellette valaki.

Bar nyilvan mint a legtobb ember, te is vagysz egy tarsra, de nem minden aron, nem vagy a hive az eroltetett, "na, akkor most megyek es nem allok meg, amig nem talalok valakit" tipusu ismerkedesnek, inkabb abban hiszel, hogy ket, egymashoz passzolo ember egymasra talalasanak termeszetes, magatol ertetodo folyamatnak kell lennie, amiben erzed, hogy o most tenyleg olyan, akivel jo egyutt lenni, ebbol aztan lehet kapcsolat.


Szerintem ez abszolut legitim es normalis allaspont.

2014. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem (és ezt mindenféle pejoratív felhang nélkül mondom), hogy kérdező az ország elmaradottabb részéből tört ki. Onnét, ahol még ma is divat "uram"-nak nevezni a férjemet, onnét, ahol egy házasságban a testi erő a legfőbb érdekérvényesítő eszköz, és ahol azért divat férjhez menni, hogy kikerüljön a szülők hatalma alól, és hogy elmondhassa: ő valamilyen -né.
2014. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11-es: Nagyon szépen fogalmaztad meg a gondolataimat, köszönöm. :)

12-es: Részben neked is igazad van. Nagyon elegem van abból, hogy mért néznek rám ferdén még a rokonaim is, csak mert régebb óta egyedülálló vagyok. Kész idegbaj.

2014. ápr. 13. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!