Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+ férfiak! Fiatalabb korotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ férfiak! Fiatalabb korotokban (18 év körül) mi volt a véleményetek a gyerekvállalásról? Most van gyereketek/szeretnétek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Majdnem 30 vagyok.

De nem szeretnék továbbra sem.

2014. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor akartam. már elvették a kedvemet a nők
2014. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18 év körül még nem szokás tervezni, sok minden kell ahhoz, hogy bevállaljon valaki egy gyereket. Én még most sem szeretnék, és ennek főleg anyagi vonzata van...
2014. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosítok: nem úgy értem, hogy 18 évesen szerettetek volna-e, hanem hogy akkor gondoltátok-e, hogy a jövőben lesz :)
2014. ápr. 12. 20:38
 5/8 Edu25 válasza:

18 évesen azt gondoltam tanulni kell(ene), gyermeket biztos nem vállaltam volna fiatalon. Most, hogy elmúltam 30 már nagyon hiányzik egy lurkó, csak ahoz a megfelelő nő kell.


Ha nem statisztikai szempontból kérdezed, akkor gondold át:)

2014. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 évesen még nem gondolkodtam ilyeneken, de 20 körül már elképzeltem, ahogy azóta folyamatosan, hogy a jövőben lesz gyerekem.
2014. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már 18 évesen is tudtam, hogy nem lesz/nem kell, és igazam is lett!
2014. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen!Én akkor azt hittem,hogy majd mára lesz legalább 3 gyerkőc.Ennek ellenére,sajnos,meg sem házasodtam még!Ez tehát nem sikerült,de már egyre kevésbé hiszem,hogy összejön,bár szeretném/szerettem volna!


35 F

2014. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!