Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamra vessek hogy nincs senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamra vessek hogy nincs senkim?

Figyelt kérdés
Nagyon magányosnak érzem magam mostanság, pláne hogy már jó idő van és mindenki a párjával sétál kint. Már 9 hónapja nem volt barátom. Persze lehetett volna csak valahogy sosem éreztem azt az illető srácnál aki szeretett volna valamit amit ilyenkor érezni kellene. Úgyhogy nem jöttem össze senkivel. Az előző kapcsolatomon félig meddig vagyok túl még, nagyon szerelmes voltam és akárkivel találkozok mindig ő jut eszembe. Nincs senkim pedig nyitott szemmel járok nagyonis:) külsőre nem vagyok valami szép. de azért annyira gáz se. 17/L

2014. ápr. 12. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nemsokára jön a húsvéti nyuszi kérd meg , hogy a tojások közé egy nagy répát is rakjon idén.
2014. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nyugi,ne hibaztasd magad nekem mar lassan 2 eve enm volt baratom igaz en csak 15 eeves vagyok.ne hibaztasd magad
2014. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kösz Denis megnevettettél :)
2014. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Denis mondasz valamit ;)
2014. ápr. 12. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 évig nem volt barátom 18-tól 20-ig, aztán olyan értékes belső tulajdonságokkal rendelkező férfi talált rám, hogy más a két kezét összetenné érte.

Nem szabad összetörnöd, bíznod kell.

2014. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nocsak nocsak...ezek szerint hárpia tutira nem vagy! ez jó pont!
2014. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy, kérdező?
2014. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó megírtam privátba :D
2014. ápr. 12. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, felőlem vethetsz rám, is, de attól nem hiszem, hogy jobb lesz.

Viccet félretéve, ha szerelmi bánat gyötör, akkor az a helyes, ha egy ideig egyedül vagy. Az érzéseket meg kell élni, át kell tudni adnunk magunkat nekik, amíg múlik a gyász, a veszteség érzése. Ha nem így teszel, előbb-utóbb visszaüt. Fiatalon én is belestem abba a hibába, hogy azonnal felszedtem egy csajt, csak hogy tompítsa a fájdalmat. Későn jöttem rá, hogy ez nem jó stratégia.

2014. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megirnád, hol laksz? 23/F
2014. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!