Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok az első nagy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok az első nagy szerelmeteket? Milyen érzés volt, hány évesen, nemet és kort is! <3

Figyelt kérdés

#szerelem #boldogság #rántottáteszek
2014. ápr. 12. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen történt meg. Olyan volt minden, mint a romantikus tini filmekben. 18 évesek voltunk, amikor szakítottunk. Most 25 évesek vagyunk. Ez alatt a 7 év alatt nem láttuk egymást, nem beszéltünk sehogy, most felkeresett és újrakezdjük, mert csak nem múltak el az érzelmek. :)
2014. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

7 évesen kezdődött, 19 éves koromig tartott, teljesen egyoldalú, soha nem beszéltem vele kettesben, pocsék érzés volt minden egyes napja.

26/F

2014. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy gimnáziumi osztálytársam volt. Összejöttünk először elsősként - az egy nagyon rövid életű kapcsolat volt :)


Majd 4 évvel később végzősként újból, az már több évig tartott.


Nagyon szerettem a lányt, de ő szerintem igazából sosem volt belém őszintén szerelmes. Erre mondjuk én balga módon a kapcsolatunk alatt nem jöttem rá :) Végül szétmentünk, mert nem illettünk össze és akkor úgy gondoltam, hogy szeretem annyira, hogy elengedjem. Azóta sem tudom, hogy ez jó döntés volt-e részemről vagy sem. Az biztos, hogy úgy sem lett volna közös jövőnk hosszú távon, ergo a végeredmény ugyan az.


Most közel 30 vagyok, azóta is gyakran eszembe jut a lány (ő azóta már házas).

2014. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jó érzés volt:D amikor összejöttünk 17 voltam amikor szakitott 18 és 14 hónapot voltunk együtt iszonyat jó dolog ha van valaki akit iszonyatosan szeretsz és aki téged viszont szeret 19F
2014. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
13 évesen olyanba voltam szerelmes, akinek volt barátnője. Amikor a csaj megtudta, hogy ismerkedik velem, hagyott engem a pics.ba, és 7 hónapig nem múlt el a hiányérzet, majd még vagy 3-4 hónapig még barátkozni se tudtam, annyira magamba fordultam. Bár ne történt volna meg, ma talán ezért félek szeretni.
2014. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy lány volt középsuliból. 17 éves voltam, és hát ő szemelt ki engem, aztán a sors úgy hozta, hogy egy légtérbe kerültünk, ahol kiszúrtam és odamentem hozzá ismerkedni, mert láttam hogy olyan szomorkás és egyedül van. Aztán mikor megtudtam hogy van pasija, akkor nem mentem tovább és barátok voltunk. Aztán egyszer csak szakított a barátjával, és rá egy hónappal összejöttünk. Szép tavaszi nap volt. Majdnem két évig tartott a kapcsolatunk, de egyre többet veszekedtünk és egy másik fél is belekavart a kapcsolatunkba, úgyhogy amilyen mesés eleje volt, olyan depresszív befejezése lett.

F

2014. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon jó érzés volt . Úgy kezdőtőt hogy felkerestem és kiválasztottam szerelem volt első látásra. első pillanttol kezdve közelített felém és rögtön arcon nyalt. én beleszerettem rögtön a kis kajla füleibe. immáron csak 4 éve az én szukám első szerelmem ő 4 éves és én 25 . Imádom <3 és egy kant se engedek a közelébe. múltkor megbírkoztam egy bernáthegyivel érte. nagyon szeretem lehet hogy feleségül fogom venni, ha megoldható!
2014. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Még elsős gimis koromban kezdődött, hogy megismertem egy másik osztályból egy lányt. Tök jókat beszélgettünk, de mindketten úgy tekintettünk egymásra, mint barátra. Azután teltek az évek és 2 évre rá 18-hoz közeledve elhívtam moziba. Az este jól sikerült, megtörtént az első csók és már lassan egy éve, hogy járunk.
2014. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak vigyorogva ülök és nézek ki a fejemből. Nagyon aranyos, szomorkás kis történetek. Írjatok még légyszii!
2014. ápr. 12. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szerelmes típus, akkor voltam talán 26 (túl hosszú lenne, hogy megmagyarázzam, sok oka volt ennek), a lány pár évvel fiatalabb. Előtte vagy 2 éven keresztül leveleztünk, msn-eztünk, volt, hogy szinte minden nap és órák hosszat. Aztán eljött a találkozás napja, bár nem randinak szántuk, nem is mondtuk ki, hogy az lenne, egyszerűen csak látni akartuk egymást, beszélgetni stb. Első látásra beleszerettem, előtte már persze láttam róla képeket, meg lelkileg is vonzott. Amikor találkoztunk, nagyon félénk volt, én nem tudtam eligazodni rajta, így én se mertem lépni semmit, gyakorlatilag azóta nem is igazán beszéltünk, csak mardos a kétség, hogy mi lett volna, ha, meg hogy biztosan én rontottam el, én nem voltam elég jó. Ennek bő két éve, de még mindig sokat gondolok rá.
2014. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!