Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok fiúk a rúdtáncró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok fiúk a rúdtáncról, rögtön az erkölcstelenség jut eszetekbe vagy mint sport is?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem el és van pár ismerősöm akik szerint túlságosan qvás. Szerintem maradi gondolkodásúak, kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.
2014. ápr. 12. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

A jellegzetes negatív,beszűkült gondolkodás

Ők egy mozdulatot nem tudnának megcsinálni..

2014. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom inkább qrva nehéz lehet. De különösebben nem tetszik és nincs róla határozott véleményem. Aki szeretné csinálni annak hajrá.
2014. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Így van..nagyon nehéz csinálni, a legegyszerűbb mozdulatok megtanulása is kék zöld foltokkal jár. És zavar, hogy az ismerősöm ezt nem látja, és nem is lehet neki elmagyarázni :D
2014. ápr. 12. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki előtt és mennyi ruhában csinálod.
2014. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az órán csinálom, olyan pici ruhában amiben ezt kell..és azért, hogy legyen önbizalmam..erősödjek..és bebizonyítsam, hogy képes vagyok rá :)
2014. ápr. 12. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
nekem is a ku*rvákodás jut róla az eszembe, de én erre fel is izgulok :D a megoldás egyszerű és kézenfekvő! csináld ami jól esik és olyanokkal ismerkedj akik nem maradiak.
2014. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azzal nincs baj aki órára jár és esetleg otthon elvan ezzel és igen az tuti h nehéz dolog kell hozzá ügyesség és erő is rendesen:D aki ebből él de nem fekszik le a pasikkal azt se itélem el de nem járnék ilyen lánnyal nem jön be hogy más pasik ráizgulnak fel minden nap...
2014. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
ugyanígy vagyok én is! elkezdtem pár hónapja, de nem sok embernek adtam ezt tudtára:D de amikor kiraktam az első képeket, nem egy embertől hallottam, hogy minek rakok én ilyeneket ki, ez k*rválkodás és a többi.. egyszer próbálják ki, az első forgásokba beletörne a bicskájuk :D mindenki nagyon okos ilyenkor:)
2014. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!