Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szakítás után rögtön kikezdenek velem fb-n a férfi ismerőseim?

Figyelt kérdés
Nem érdekli őket hogy mi volt, sőt, az sem, hogy éppen én akkor lelkileg sza.rul vagyok,de lerohannak üzenetben, van aki telefonon is felhív, hogy mi lenne ha rögtön randiznánk stb... és mikor nemmel válaszolok, besértődnek.
2014. ápr. 3. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg annyira jó nő vagy, hogy szívesen megkaparintanának, és nem akarják vesztegetni az időt, nehogy más happoljon el az orruk elől.
2014. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
mert parasztok
2014. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Biztos erre vártak.
2014. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Csak rendesek mert meg akarnak vigasztalni, meg mert mi férfiak tudjuk, hogy mindenre a legjobb orvosság a kutyaharapás szőrivel :-)
2014. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Blue-eyed ***** válasza:
100%
Na ezért nem kell mindent kirakni a facebookra...
2014. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat. Biztos addig is bejöttél nekik, szerettek volna járni veled és így, hogy újra egyedülálló vagy megpróbálnak közeledni. "Parasztok" akkor lennének, ha mindezt akkor tennék amikor van párod.
2014. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Mert minden férfi a nők javát akarja.

A legjavát.

2014. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
képet, látatlanba nem ismerkedek!!!
2014. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

mert Rebound Guy-ok akarnak lenni. Sebezhető vagy és ezt sokat (megjegyzem a pofátlanok), kihasználnák.

Egy jó oldala van, hogy tudod, ezekkel nem érdemes kikezdened a jövőben! Ezzel elárulták magukat sok féle képpen.

2014. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ismerősöm. Szabad lett, nem hajtottam rá (sok esélyem nem lett volna) később visszament az exéhez. Másik srác ráhajtott, neki meg azt mondta, hogy most egyedül akar lenni.
2016. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!