Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki elfogadna így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki elfogadna így?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleményét várom, de természetesen örömmel fogadom bárkinek a hozzászólását.


Péniszmérettel van problémám. Teljesen el vagyok keseredve, olyannyira, hogy egész nap ezen kattogok és szinte semmi másra nem tudok figyelni, csak ez jár az eszembe. Minden vágyam az, hogy legyen egy barátnőm. Nekem ez óriási dolog lenne, nagyon vágyom már egy kapcsolatra.

De ugyanakkor bennem van az a félelem, hogy nem lesz elegendő az a méret, amivel rendelkezem. Sok dolgon változtattam már az életemben, igyekszem mindig jobb és jobb lenni, de ebben egyszerűen nem tudok, és annyira igazságtalannak tartom, hogy ez keseríti meg egy ember életét (mivel sajnos nem vagyok egyedül ezzel a problémával).

A kérdés pedig lényegében az, hogy ti lányok, eltudnátok e fogadni egy fiút, ha 14-15/ 3,8 -as mérettel rendelkezik?

Tudom, tudom, több tucat ilyen kérdés volt már, elnézést. De akit nem zavar, kérem válaszoljon.

Köszönöm szépen. 20/F


2014. ápr. 12. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb, mégsem parázok ezen. NEM a méret a lényeg, hanem hogy tudod-e használni :)
2014. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én brém kb. ekkora és 2 éve van nőm. Azelőtt sokat farkaltam, szóval nem értem a bajodat.
2014. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én 4 éve vagyok együtt a barátommal, neki 13 cm, és nagyon élvezem a szexet, minden nagyon jó.

Egyébként:

" Bár az anatómiában nagy az eltérés, a nyugalmi állapotban lévő hüvely hossza nagyjából 6–7.5 cm a külső falnál (elől) és 9 cm a hátsó fal mentén."


25/l

2014. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14-15cm átlagos hosszúság, szerintem inkább a vastagságon van a hangsúly. 3,8 cm-el mi a helyzet, lányok?
2014. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ezzel nincs semmi baj, ne kattogj ezen, mert ez nem egy nagy probléma
2014. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jajj ne rinyalj teljesen jo a mereted. Kis szerszamod van de az lehet jatekos is :) felejtsd el azt a sztereotipiat h aa meret a lenyeg es az pasi akinek akkora van mint egy lonak....
2014. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amíg 20 évesen azt írod, hogy "fiú",addig még ne számíts jóra.
2014. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, igazából a hosszúsága még úgy ahogy el is menne, talán.

De ez még vékony is.

Eddigi válaszokat köszönöm, várom a további hozzászólásokat!

2014. ápr. 12. 22:34
 9/14 anonim válasza:
Haha nekem 21/5 17 évesen ciki kis kukaccal azért gondolom :-D
2014. ápr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. sokkal szívesebben feküdnék le a kérdezővel, mint veled. 20/L
2014. ápr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!