Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek alig akad "potenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek alig akad "potenciális párja", aki elfogadná őt, érdemes összejönni az esetleges "jelentkezővel" akkor is, ha igazából nem ő az, akire vágyik?

Figyelt kérdés
Érdemes leállni vele, mondván "mi van, ha nem is jön soha ennél jobb" vagy inkább tovább kell reménykedni?
2013. dec. 28. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszíteni nem veszítesz semmit, inkább tapasztalatot gyűjtesz de akkor ezt jobb előre tisztázni mert nagyot koppanhat a jelentkező, ha ő szeret de te nem őt nem.
2013. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát az attól is függ, hány éves vagy. Egyébként F/L?
2013. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attó függ mennyire vagy elkeseredve, mennyire van szükséged társra.. bár ha tudod, hogy szeretni nem fogod tudni, akkor szerintem ne vágj bele.. Nem mind1 beérni valakivel, vagy valaki teljesen kielégíti az igényeidet :)
2013. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Missi_Key ***** válasza:
csak sexre gondolom érdemes, de állpárnak csak hogy legyen melletted valaki nem, mert mi van ha közbe találkozol az "igazi"val, és azért nem lesz semmi, mert te már elvileg foglalt vagy..
2013. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Undorító ez a felfogás!! Miért kell mindenkinek a legjobb?? Még annak is aki egy nagy semmi...szánom azokat az embereket akik egy álom párt kergetnek nem képesek lejjebb adni az igényeiket és úgy szeretni és elfogadni a másikat ahogy van. Mindenki megérdemli hogy valakinek ő legyen a legszebb és legtökéletesebb annak ellenére hogy nem egy szőke cicababa mondjuk. Mitől ér ő kevesebbet mint az álomkép? Én nem jönnék össze olyannal akinek megalkuvás vagyok. Nem korrekt a másikkal szemben. Ahelyett hogy gerinctelenül megjátszod magad(mert az érzéseket szinlelned kell ha nem érzed) inkább hagyd szegény lányt had találjon olyat akinek ő a főnyeremény.
2013. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. válaszoló, miből gondoltad egyből, hogy fiú vagyok?

Másrészt, egy szóval nem mondtam, hogy nekem a mindenben tökéletes pár kell, aki után mindenki csorgatja a nyálát, mert akkora Isten. Nem tudom miből gondolják sokan, hogy csak olyan lehet a "tökéletes" pár, aki MINDENKI számára tökéletes lenne. Attól, hogy valaki NEKEM nem "tökéletes", jobb kifejezéssel nem ideális, nem az esetem, attól még másnak lehet az...


Egyébként a kérdés csak elméleti volt.

2013. dec. 28. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdemes. Örülj neki.
2014. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose.tennék ilyet. Pedig velem is az a helyzet, hogy aki nekem.kéne, pont azzal.nem jön össze, pedig.sok fiúnak tetszem. Ezen mindenki átesik, nem.nagy ügy. Majd jön valaki, nem.kell sietni.
2014. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Próbáld ki. Szerintem akkor már jobb egyedül.
2014. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!