Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges az hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges az hogy egyszer valora valik egy platoi vagy mesebeli szerelem?

Figyelt kérdés
elofordulhat e ez a valo eletben? hogy egy lany elso latasra beleszeret egy fiuba es vegul osszejonnek?
2014. ápr. 12. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos erre nagyon-nagyon kevés a reális esély...:(
2014. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én amikor először találkoztam a barátommal, akkor még teljesen ismeretlenek voltunk egymásnak. amikor megláttam, a fejemben megszólalt egy hang_ ő lesz a barátod. nem hazudok, ez tényleg így volt! de így villámcsapás szerűen, és akkor még nem is beszélgettünk, sőt be sem mutatkoztunk, meg semmi.

jól meg is ijedtem, aztán elkezdtem figyelni távolról, hogy milyen helyes, milyen sportos, úúú nem rossz ;) :D aztán kiderült hogy neki van barátnője. azonnal leálltam azzal hogy őt figyelem, mert még lebuktam volna. de álmodozni azért szabad :)

2 hónap múlva szakítottak, a barátom nagyon kiborult, de én még ekkor sem tudtam róla sokat. eltelt még néhány hónap, és egyik napról a másikra bevallotta hogy szeret, és nagyon vágyik rám. :) ez olyan volt mint egy álom, ami valóra vált :)


tudom hogy hülyén hangzik, de tényleg így történt, és még most is együtt vagyunk. nem mondom hogy örökre, meg 10-20 évig, de azért már komolyra fordul lassan a dolog :)

hozzáteszem, nekem ő az első kapcsolatom. féltem hogy majd néhány hét után lemond rólam, de nem .:)

2014. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki vagy a barátod...akkor igen lehetséges. :)

de ha már szerelmet vallottál neki és ő nemet mondott..akkor szerintem ne várj rá életed végéig...

Mindenesetre léteznek csodák :) úgyhogy mindent bele :)

2014. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És akkor,hogyha még nem ismerjük közelről egymást?
2014. ápr. 15. 20:03
 5/6 nanning ***** válasza:
Igen lehetséges :3 Velem megtörtént ;) szóval veled is simán megtörténhet :)
2014. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze, hogy lehetséges:)

Nálam is valóra vált*-*:D

2014. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!