Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mondja minden fiú azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondja minden fiú azt, hogy én más vagyok, mint a többi lány?

Figyelt kérdés
Kis ismertség után az összes fiú ismerősöm ezt állítja. Több fiú barátom is belém szeretett már pont emiatt a nagy bizalom miatt. Én nem tartom magam másabbnak minden lánynál, így félek, hogy csalódást fogok okozni.

2014. ápr. 12. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb fiú minden lánynak azt mondja, hogy "te nem vagy átlagos, másabb vagy mint a többi". közben meg rohadtul a farkuk irányítja őket..
2014. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is többen mondták már ezt, a jelenlegi barátom is. Lány létemre imádom a fizikát, dobolok, utálom a magassarkút, nem hallgatok populáris zenét és alig sminkelek (de nem vagyok igénytelen), és jobban kijövök a fiúkkal mint a lányokkal általában. Van ilyen. Különleges vagy, örülj ;)
2014. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem is mind ezt mondja. Meg a barátnőimnek, és a tesómnak is. Eszedbe se jutott még, hogy esetleg hazudnak mert ezzel akarnak hízelegni és felszedni? :D
2014. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
gondoltam én már mindenre...
2014. ápr. 12. 23:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig visszautasítod őt: "Te is olyan vagy, mint a többi." Zene füleimnek.
2014. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Két véglet van: ez csak kamuszöveg, és így akarják ledumálni rólad a bugyit, pár szép, kedves szóval

vagy tényleg így gondolják, és egyedinek tartanak, de én inkább az első végletre tippelek. ha azt írtad volna, hogy pár fiú mondja ezt rólad, akkor még hihető lenne, de hogy minden fiú, az már elég gyanús.

2014. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igaz
2014. ápr. 12. 23:34
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Minden lánynak ezt mondják.
2014. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ezt mondjuk, mert nincs két egyforma lány. xD
2014. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg könnyen kiismerhető vagy és gyorsan rájönnek,hogy szereted az ilyesmit hallani,hogy mennyire egyedi is vagy.

ha ez párosul megfelelési kényszerrel az meg az igazi főnyeremény ha még ki is nézel valahogy.

első osztályú érzelmi függő házi szexrabszolgát lehet csinálni az ilyen könnyen befolyásolható csajokból.

2014. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!