Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Macerás lenne, ha viszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macerás lenne, ha viszonyom lenne a szomszéd családapával?

Figyelt kérdés
A szomszéd férfi már régóta szemet vetett rám, sokat beszélgetünk, udvarolgat, ha a városban összefutunk meg szokott hívni ebédelni vagy kávézni is. Többször tett rá célzást, hogy esetleg lehetne több is. Egy ideje nincs barátom, nem is igazán érdekel jelenleg egy komoly kapcsolat, nincs hozzá se kedvem, se időm, jelenleg fontosabb a munkám, a karrierem. Viszont egy szexkapcsolatban szívesen benne lennék. Ő kedves, figyelmes, szexuálisan vonz, viszont nem tudnék beleszeretni, ezt érzem. Emiatt tökéletes választás lenne. A gond csak azzal van, hogy házas és van 2 gyereke. Ez különösebben nem is zavarna, mindig is úgy gondoltam, hogy a megcsalás a házastársakon múlik, nem a harmadik felen. Viszont nem akarom, hogy ha esetleg kiderülne akkor gondom legyen belőle, jeleneteket és gyűlölködéseket nem szeretnék végignézni/végighallgatni. Aki volt már hasonló helyzetben, attól kérdezném, hogy megéri a kockázatot? Nem túl macerás a dolog? Ha nagyon rizikós, inkább keresek mást, annyira nem érdekel a dolog, hogy kockáztassak bármit is.
2014. ápr. 13. 11:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
R i b a n c.
2014. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Meg jo hogy nem a ferfi a felesege a hibas amiert a parja nem birja ki hogy ne d.gja meg a szomszed r.bancot :D
2014. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
A pasi a rißanc.
2014. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem macerás lenne, hanem undorító!!!
2014. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rbanc, az nem itt kezdődik, de köszönöm. :) Nem sértegetést kértem, hanem tapasztalatokat, akinek van.

Ha valaki megcsal valakit, akkor a félrelépő egy gyáva féreg, mert nem meri megbeszélni a problémákat, a másik fél meg vak, mert nem akar tudomást szerezni róluk. Magyarán a házasságukban van a hiba. De nem az én reszotrom ítélkezni, ez az ő dolguk. :)

2014. ápr. 13. 11:25
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Mivel kulonosebben nem erdekel teged a pasi ezert nem eri meg kockaztatni. De nem akarok ferfi tarsam ala vagni. :) szoval azert legalabb egyszer engedd meg neki!
2014. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted mit gondolnának rólad a pasi gyerekei illetve a te szüleid? Mert hidd el, hogy gondolnának valamit. Mindegy milyen szót vagy kifejezést használunk...
2014. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Nos, valoban a ferfinek kellene magat kontrolalni, hiszen o el hazassagban.

Az viszont marha kellemetlen lesz neked, ha kiderul es elhordanak mindennek. Mondjuk az utcan az asszony lazan le..bancoz, a gyerekek lekopdosnek, a rokonok, baratok besegitenek az alazasba...

Vegigneztem egy ilyet, nem volt szep....

2014. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne macerás, hanem gyomorforgató lenne.

Persze, elsősorban a házastársakon múlik, nem a hamradikon, és ezt el is tudom fogadni addig, amíg a házas fél a szeretője előtt titkolja, hogy házas. de onnantól, hogy a szerető tud a családról, én a részéről is ugyanolyan gerinctelen dolognak tartom.Így meg, hogy ismered őket, simán a nő szemébe tudnál nézni...


Egyébként biztos vagyok abban, hogy unatkozol és csak vitát akarsz, épeszűe ember ugyanis ilynet nem vadidegenktől kérdez meg.

2014. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz érte vállveregetést kapni,sem az életben,sem virtuálisan.Lehet,hogy te utána simán tükörbe néznél,de pár ember életét azért felbolygatnád.Pont ezért nem éri meg.Független nő vagy,találhatsz magadnak olyan férfit is,aki szabad.Nem muszáj presztízsből belerondítanod egy család életébe.
2014. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!